Dumankaya Vizyon'da II. Etap satışları yarın başlıyor

Dumankaya Vizyon'da II. Etap satışları yarın başlıyor


Dumankaya Vizyon II. Etap'ta konutların fiyatı 153 bin YTL ile 435 bin YTL arasında değişiyor.


Dumankaya İnşaat'ın Kartal'da inşa edeceği Dumankaya Vizyon projesinin II. Etap satışları yarın başlıyor.

Dumankaya Vizyon, rezidans daireler, home ofis ve mağazalardan oluşuyor. 350 rezidans dairenin bulunduğu projede stüdyodan 1+1 ve 2+1'e, 3+1 daireden loft daireye pek çok seçenek bulunuyor. Konutların fiyatları ise 153 bin YTL'den başlıyor ve 435 bin YTL'ye kadar yükseliyor.

İstanbul'un en büyük kentsel dönüşüm alanlarından Kartal'a yeni bir `vizyon' sunmayı hedefleyen Dumankaya Vizyon, 9 Mayıs 2008 tarihinde satışlarına başladığı projede 2. faz satışlarına 28 Mayıs 2008'de başlıyor. 1. faz satışlarında 4 gün gibi kısa bir sürede toplam satışın yüzde 40'ı, satışa çıkan ilk fazın ise yüzde 90'lık bölümünün satışı gerçekleşmişti.

Dünyaca ünlü mimar Zaha Hadid'in projelendirdiği Kartal Kentsel Dönüşüm Projesi'ne komşu olan, Japon mimar Tatsuya Yamamoto imzasını taşıyan Dumankaya Vizyon Projesi, 33 katlı ve 24 katlı iki rezidans bloğu ile 18 katlı bir ofis bloğundan oluşuyor.

20 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek ve toplam 340 rezidans daireye ev sahipliği yapacak. Dumankaya Vizyon'un toplam proje değerinin yaklaşık 120 milyon dolar tutarında olması planlanıyor.

Dumankaya Vizyon'da rezidans hizmetleri kapsamında house keeping'den laundry'e, teknik bakım ve onarımdan 24 saat profesyonel resepsiyona, posta hizmetlerinden güvenliğe geniş bir hizmet yelpazesi sunulacak. Tüm projenin altı boydan boya kapalı otopark olacak ve her daireye en az 1 araçlık otopark alanı düşecek.

Dumankaya Vizyon konumu itibariyle merkeze ve toplu taşıma araçlarına ulaşım kolaylığıyla da dikkat çekiyor. Proje, Kartal Deniz Otobüsü İskelesi'ne ve Kartal Tren İstasyonu'na 5 dakika uzaklıkta, yapılmakta olan metroya ise iki durak yürüme mesafesinde yer alıyor. Sabiha Gökçen Havaalanı ve TEM otoyoluna ulaşmak yaklaşık 7-8 dakika sürüyor.

Dumankaya Vizyon genç profesyonellerden yeni evlilere, çevre kuruluşlarda çalışanlardan genç ailelere herkesi hedefleyen, sosyal yaşamın her ayrıntısı eksiksiz düşünülmüş bir yaşam ve çalışma merkezi olmayı hedefliyor.

www.dumankayavizyon.com

Tel: 0 216 517 64 38