Dumankaya'dan 2 yeni proje

Dumankaya'dan 2 yeni proje Dumankaya'dan 2 yeni proje

Dumankaya, Göztepe'de ve Bahçeşehir'deki projelerine başlıyor.Son projesi Kartal Vizyon'un satışlarını, durgunluktan etkilemeden yüzde 60 oranında tamamlayan Dumankaya İnşaat, Göztepe'de 40 kata dek yükselen üç blokta toplam 1100, Bahçeşehir'de ise 2009 başlarında 1350 dairelik rezidans projelerine başlıyor.
 
Dumankaya'nın Kartal'daki bir diğer projesi olan Minimal 1+1'den (47m2) 3+1'e (115m2) farklı büyüklükte daire seçeneği 101.000 YTL ile 250.000 YTL arasındaki fiyatlarla sunuluyor. Dumankaya İnşaat'ın yönetim kurulu üyeleri Uğur ve Ali Dumankaya durgunluğa rağmen markalı projelerin sıkıntı yaşamadığını belirtirken iki büyük proje için kolları sıvadıklarını anlattılar.

KURTKÖY'DE BÜYÜDÜ BAHÇEŞEHİR'E GELİYOR

Kurtköy'de ve çevresinde kaliteli projeler geliştirdiklerini söyleyen Ali Dumankaya, hızla gelişen bölgenin şu anda ilçe olmasının gündemde olduğunu söyledi. "Tepeören, Akfırat, Aydınlı'yı kapsayan ve içinde Sabiha Gökçen Hava Limanı'nın da olacağı yeni bir ilçe daha doğabilir" diyen Ali Dumankaya, bölgede üç sene önce metrekaresi 50 YTL olan arsaların bugün 500 dolar seviyelerine çıktığını anlattı. Konut fiyatlarının ise aynı seviyede artmadığını belirten Dumankaya, arsa maliyetlerinin yüksekliğinden yakındı. "Biz sadece konut satmıyoruz bir yaşam stili satıyoruz" diyen Uğur Dumankaya ise, yeni projeleri hakkında ise şu bilgileri verdi:

GÖZTEPE GÖKDELENLERİ

 "Kartal bölgesinde Vizyon ile gerçekleştirdiğimiz atılıma Göztepe ile devam ediyoruz. 2008'in son çeyreğinde projesine başlayacağımız Göztepe projesi ortalama 40 kattan 3 gökdelenin birleşmesiyle 1.100 rezidans daireden oluşacak. Ataşehir'e yakın, mağazaların da yer alacağı proje. 2009'un başlarında ise Avrupa yakasına geçerek 1.350 konutluk bir projeyle Bahçeşehir'e yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyoruz."

Bugün