Dünya Konut, Ulukent'te yeni projeye başladı

Dünya Konut, Ulukent'te yeni projeye başladıGeçtiğimiz günlerde temel atan kooperatif, 11 blok ve 176 daireden oluşan konutları 3 yıl içerisinde teslim edecek


S.S.  İzmir  Dünya Konut Yapı Kooperatifi, üyelerini konut sahibi yapmak için Ulukent'te temel attı. Menemen Kaymakamı Turgut Subaşı, Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Demirci ve çok sayıda üyenin katıldığı temel atma töreninde üyelere proje ile ilgili bilgiler verildi. Ulukent'in kısa süre içerisinde İzmir'İn gözde yerlerinden biri olacağını belirten Menemen Kaymakamı Turgut Subaşı, "Metronun da devreye girmesiyle bölgede çok sayıda konut yapılacak" dedi.

Fiyatlar Sabit
11 blok ve 176 daireden oluşan projede evlerin 3 yıl içerisinde teslim edileceğini dile getiren S.S İzmir Dünya Konut Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Demirci ise, "Temeli atılan ve 176 üyemizi ev sahibi yapacağımız konut projemiz Sağlıkçılar Park Residance ve Gülistan Evleri olmak üzere iki tip konuttan oluşuyor. 104 bin TL değerindeki daireleri sabit fiyat garantisiyle üyelerimize teslim edeceğiz" diye konuştu. Evlerin metro istasyonuna 3, Çiğli'ye 7, Konak ve Halkapınar'a ise 18 dakikalık mesafede olduğunu da sözlerine ekleyen Demirci, "Evlerimiz metropolün gürültüsünden uzak fakat ulaşımı bir o kadar da yakındır" diye konuştu.
Yeni Asır