Düzce Lisesi Park Projesi hızlandırıldı!

Düzce Lisesi Park Projesi hızlandırıldı!


Düzce Belediyesinin ‘Düzce Lisesi Park’ projesi için çalışan ekiplerin sayısı artırıldı. Yaklaşık 10 dönümlük Düzce Lisesi’nin eski alanında gerçekleştirilen modern park projesi için çalışmalar hızlandırıldı.Yürüyüş yolları, oyun alanları, yeşil alanlar, saat kulesi ve Roma Çeşmesiyle yaklaşık 10 dönümlük Düzce Lisesi’nin eski alanında gerçekleştirilen modern park projesi için çalışmalar hızlandırıldı. 


Söz konusu alanda meydan düzenlemeleri tamamlanıyor. 15 metre boyundaki masist dekoratif Muğla mermeriyle kaplı gövdesinde lazer kesimlerle Selçuklu motiflerinin yer aldığı saat kulesi bitirildi. 


Projede yer alan Roma çeşmesinin yapımına da yakında başlanacak. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Dünya Karate Şampiyonası için gittiği Endonezya’nın Bali adasında doğal taş incelemesi yaptıklarını belirtti. 


Keleş, ’’Bali adası dünyanın en önemli doğaltaş işlemeciliğinin yapıldığı bir yer. Düzce Lisesi Parkı alanında kullanacağımız türden taşlar baktık. Fiyat olarak da ucuz. Bunun için satın aldık’’ dedi.


Hürriyet Yerel