Ege Plaza yüzde 70 doluluğa ulaştı: Metrekaresi 4 bin 840 TL!

Ege Plaza yüzde 70 doluluğa ulaştı: Metrekaresi 4 bin 840 TL!

Firma: Ege Grup Yapı Endüstrisi A.Ş.

Proje: Ege Plaza


Yüzde 70 oranında satışın gerçekleştiği Ege Plaza projesinin satış süreci devam ediyor. 110 adet ofisin yer aldığı Ege Plaza projesinde ofisler 4 bin 840 liralık metrekare birim bedeli ile satılıyor...
Ankara 'da Konya Yolu üzerinde hayata geçirilen  Ege Plaza  projesi Ege Grup Yapı Endüstrisi A.Ş. imzası ile yükseliyor. Tek blok halinde tasarlanan Ege Plaza projesi 33 katlı olarak inşa edildi. İnşaat alanı 12 bin 500 metrekareye ulaşan Ege Plaza 'da satış süreci devam ediyor.


Toplamda 110 adet ofisin mevcut olduğu  Ankara  Ege Plaza projesinde yer alan ofis birimlerinin alanları 100 metrekareden başlıyor, 1000 metrekareye kadar yükseliyor. Ankara Ege Plaza 'da yer alan ofisler  4 bin 840 liradan başlayan metrekare birim fiyatı ile satışa sunuldu. 


Ankara Ege Plaza 'daki ofisler için banka kredisi kullanarak ödeme yapmak mümkün.. Bunun için ofis tutarının yarısını peşinat miktarı olarak ödedikten sonra kalan tutarın ödemesi için banka kredisi kullanılabiliyor. Ege Plaza projesinde teslimatlar 2013 yılının Haziran ayında yapılacak. 


Ege Plaza yüzde 70 doluluğa ulaştı: Metrekaresi 4 bin 840 TL!


Ege Plaza Ofis projesi ODTÜ Teknokent'e 12 kilometre, Bilkent'e 13 kilometre, Ankamall'a 6 kilometre, TCDD Ankara Garı'na 7 kilometre, Aşti'ye 2 kilometre, Kızılay'a 5 kilometre, ATO'ya 4 kilometre, Panora AVM'ye 9 kilometre, Bayındır Hastanesi'ne 5 kilometre, Ulus'a 7 kilometre, Armada AVM'ye 2 kilometre, havaalanına 35 kilometre ve TBMM'ye 5 kilometre mesafede hayata geçirildi. Ankara Ege Plaza 'da balkonlu teras bahçeler, vale, toplantı odası, araç kiralama, danışma, genel temizlik, sekreterya, ofis içi temizlik ve güvenlik gibi imkanlar yer alıyor. 444 33 43

http://www.egeplaza.com

Gülay ODABAŞI 


projeye sor