Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta yaşam başladı

Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta yaşam başladı Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta yaşam başladı

Ekinciler İnşaat'ın Denizbank ile başlattığı "yüzde 1 Peşin, Kalanı Seneye" kampanyası ev alma hayalini gerçeğe dönüştürecek.Ekinciler İnşaat'ın Denizbank ile başlattığı "%1 Peşin, Kalanı Seneye" kampanyası ev alma hayalini gerçeğe dönüştürecek.

Son dönemin en başarılı ve karlı projelerinden Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta 9 değişik daire tipinden 6'sı yok sattı. Daire bedelinin %75'i için Denizbank'tan % 0,99 dan başlayan faiz oranıyla kredi kullanılabiliyor. Üstelik alınacak kredi için hiçbir dosya masrafı ödenmeyecek!

İnşaat sektöründe 40 yıldır faaliyet gösteren Ekinciler İnşaat'ın son projesi Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta 149 daireden son 9 daire! Ekinciler firması teslimi gerçekleştirdiği projede, son 9 daire için ev almayı planlayan müstakbel müşterilerine özel bir fırsat sunuyor: 

Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta ev sahibi olmak isteyenler, Ekim ayının sonuna kadar sürecek kampanyada, ev tutarının sadece %1'ini peşin ödeyerek ev sahibi olabilecekler. Hiç bir masraf ödemeden Denizbank'tan % 0,99 dan başlayan faiz oranı ile alınacak kredinin taksit ödemeleri ise Ocak 2009 da ödenmeye başlanacak.

Türkiye'nin en başarılı mimarlarından Oral Vural ve en önemli statikerlerinden İrfan Balioğlu'nun ortak projesi Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta deprem korkusundan uzak, rahat ve huzurlu bir yaşam sunuluyor. Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ın girişinde güvenlik, terasında havuz, zemin katlarında alışveriş merkezi ve 2.100 metrekarelik Tansaş bulunuyor. Bugün mevcut toplu taşıma araçlarına birkaç adım uzaklıkta inşa edilen Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ın, metro inşaatının bitmesiyle birlikte değerinin kat kat artacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Rezidans'ta yok, yok...
Her daireye özel kapalı otoparktan, fitness salonuna, cafe ve restoranlardan, kuaför ve güzellik salonlarına, evlerde çift banyo ve yere kadar açılan salon camlarına kadar bugüne kadar lüks sayılan birçok ihtiyaç, Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta standart olarak sunuluyor.

www.beylikduzurezidans.com
0212 872 29 00

İlgili Haber

Projeden görüntüler için tıklayınız...

Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta 174 bin 900 YTL'ye!