Ekinoks`da peşinatı veren kalan borcu teslim sırasında ödeyecek

Ekinoks`da peşinatı veren kalan borcu teslim sırasında ödeyecek

Ekinciler İnşaat, yüzde 75'i satılan Ekinoks Beylikdüzü Rezidans projesinde kalan daireler için özel bir fırsat sunuyor.Buna göre yüzde 30 peşinatı ödeyen tüketiciler, evlerini alana kadar hiçbir ödeme yapmayacak, kalan kısmı ise teslimat sırasında ödeyebilecek


Ekinciler İnşaat'ın başlattığı ve şu ana kadar satışlarının yüzde 75'i tamamlanan Ekinoks Beylikdüzü Rezidans projesinde son kalan daireler için yeni bir kampanya başlattı. Buna göre, kalan 4 daire tipinden birine sahip olmak isteyenler, önce yüzde 30 peşinatı yatırıyor, daha sonra kalan bedeli hiçbir ara ödeme yapmadan teslim sırasında ödeyebiliyor. Böylece tüketiciler teslimata kadar geçen sürede, parasını kullanabiliyor ya da yatırıma dönüştürebiliyor. Toplam 213 daireden oluşan projede brüt 78 metrekare daireler 159 bin 500 YTL'den, 151 metrekareler ise 302 bin YTL'den satılıyor. 2008'in Mart ayında tamamı teslim edilecek olan projenin kaba inşaatı bitmek üzere.


9 değişik daire tipi bulunan Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ın girişinde güvenlik, terasında havuz, zemin katlarında butik bir alışveriş merkezi ve

2.100 metrekarelik Tansaş bulunuyor. Geniş bahçeleri ve ferah güneşlenme alanlarıyla Beylikdüzü'nde metro inşaatının bitmesiyle birlikte değerinin kat kat artacağı öngörülüyor.


Resimaltı:


Salon camları yere kadar açılıyor


Her daireye özel kapalı otoparktan, fitness salonuna, proje içinde yer alan cafe ve restoranlardan, kuaför ve güzellik salonlarına, evlerde çift banyo ve yere kadar açılan salon camlarına kadar bugüne kadar lüks sayılan birçok ihtiyaç, Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta standart olarak sunuluyor.


www.beylikduzurezidans.com


0212 872 29 00