Ekrem İmamoğlu'ndan son dakika Kanal İstanbul paylaşımı! 

Ekrem İmamoğlu'ndan son dakika Kanal İstanbul paylaşımı! Çiftçilerle hasat dağıtımına çıkan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kanal İstanbul Projesi'ne gönderme yaparak "Birinin aklından kanalın kenarındaki binalar geçer, bizim de aklımızdan sulama kanalları geçiyor"


İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu İBB'nin Twitter hesabından paylaşım yaparak Kanal İstanbul Projesi'ne göndermede bulundu.

Ekrem İmamoğlu

Sputniknews te yer alan habere göre; İmamoğlu paylaşımda Hep böyle doğa ile barış içinde doğanın bereketini toplayan, doğayı alabora eden değil bir dünyayı var etmek çok değerli. Üretmeye, toprağın güzel nimetlerini insanlık için biriktirmeye mecburuz. Bu şehrin beton yuvasına dönmesiyle memleket hiçbir fayda görmez. Bu şehrin topraklarından bereket fışkırdıkça memleketin geleceği teminat altındadır" yorumunu yaptı.

 

❝Birinin aklından kanalın kenarındaki binalar geçer, bizim de aklımızdan sulama kanalları geçiyor.❞

Yılın ilk hasadını 4.2 milyon fide dağıttığımız çiftçilerle yaptık. 5 milyon kışlık sebze fidesini de ücretsiz dağıtacak, Türkiye’ye örnek olacak çalışmalara devam edeceğiz. pic.twitter.com/7sFuJuoKNi

— İstanbul Büyükşehir Belediyesi (@istanbulbld) August 1, 2021

 

Ekrem İmamoğlu'ndan son dakika Kanal İstanbul açıklaması!