Elit Yaşam'da son 8 konut

Elit Yaşam'da son 8 konut Elit Yaşam'da son 8 konut

"Elit Yaşam Konakları"nda anahtar teslim için geri sayım başladı. İlk etabı 50 bağımsız bölümden oluşan projenin son 8 adedi satışta. 88 ailenin yaşayacağı bu elit ve butik projede 1+1 dairelerin tamamı hızla tükenirken aynı zamanda ilk etapta yer alan 3+

Mart 2007 tarihinde başlayan projenin bitiş tarihi  şimdiden  Aralık 2008 tarihine çekilmiş durumda.  İkinci etap satışları ise 38 adet bağımsız bölümden oluşmakta ve önümüzdeki günlerde satışa sunulacak.

Projede 224 metrekare çatı dubleksleri 4+1 olarak düzenlenmiş. Bu konaklarda üst kat mutfak banyo, 2 yatak odası ön ve arkada toplam 30 metrekarelik terası ile kendi içinde bağımsız hizmet verebilecek nitelikte düzenlenmiş. 248 metrekare kullanım alanına sahip 5+1 bahçe dubleksleri ise 20 metrekarelik hobi odası, bahçeye açılan verandalı yatak odaları  ve 85 ile 150 metrekare arasında değişen bahçeleriyle oldukça keyifli yaşam alanları sunuyor.

Delmar Yapı İnşaat, JBS Development, LLC USA şirketlerinin ortak girişim ve yatırımları ile, 17 bin 333 metrekare üzerinde, konsepti  doğal hayatı yeşil alanlarda yaşatmak üzerine hayata geçirilecek olan  Elit Yaşam Konakları'nda 88 bağımsız konut bulunuyor.

68 metrekarelik 1+1 dairelerden 248 metrekarelik 5+1 konaklara, çatı dubleks tiplerden bahçe dublekslere, villalara kadar anahtar teslim farklı ev seçeneklerinin bulunduğu projede fiyatlar, 149 bin YTL'den başlayıp, 490 bin YTL' ye kadar çıkıyor.

İstanbul'un en hızlı gelişen yerleşim alanlarından biri olan Kurtköy'de, kurulduğu  alanın yüzde 82'si yeşil alan olan projenin aynı zamanda üç tarafı da  yeşil alan ve kardelen korusu yer almakta. Elit Yaşam Konakları nın 8 kilometre çapı içinde Sabiha Gökçen Hava Alanı, özel üniversite ve liseler, fuar merkezi, Formula 1 ve TEM otoyolu bulunuyor.

Hürriyet Emlak