01 / 10 / 2022

Emeklilere 8000 TL ek gelir! Yetişen alıyor!

Emeklilere 8000 TL ek gelir! Yetişen alıyor!

Promosyon ücretleri 8 bin Türk Lirası'na kadar dayanırken emekliler ise "8 bin TL  promosyon veren bankalar hangileri? Bankaların emekli promosyon ücretleri neler?" sorularının yanıtlarını arıyor.Her yıl bankaların emeklililere verdiği promosyonlar gündem oluyor. Bu yıl her zamankinden daha fazla bir rekabet söz konusu... Promosyon ücretleri 8 bin Türk Lirası'na kadar dayanırken emekliler ise "8 bin TL  promosyon veren bankalar hangileri? Bankaların emekli promosyon ücretleri neler?" sorularının yanıtlarını arıyor.

Hangi banka, ne kadar emekli promosyonu veriyor?

Emeklilere 8000 TL ek gelir! Yetişen alıyor!

ING

3 yıllık aylık taşımama sözü ve başka bir hizmet zorunluluğu olmadan aylık tutarı 1500 TL’ye kadar olanlar 4.650 TL, 1.500 TL- 2.500 TL arasındakiler 5 bin 800 TL, 2 bin 500 TL’nin üzeri aylık alanlar 7 bin TL nakit promosyon kazanıyor. Ek olarak, bankaya yönlendirilen her emekli için, kişi başına 250 lira olmak üzere, 5 kişiye kadar toplam bin 250 lira fazladan ödeme alma şansı da yakalıyor. Bu sayede promosyon miktarı 8 bin 250 liraya kadar ulaşmış oluyor. Aylık almak için bankaya verilen 3 yıllık taahhüdden cayılması halinde, promosyon bedeli, taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak gün esasına göre geri alınıyor.

GARANTİ BBVA

3 yıllık taahhüt karşılığında bin 500 TL’ye aylık alanlar 4 bin 850 TL, bin 500-2 bin 500 TL arasına 6 bin TL, 2 bin TL ve üstüne 7 bin 250 TL nakit promosyon veriliyor. Banka, paramatiklerde emekliler için hazırlanan özel menüyle, maaşın tamamını tek tuşla ve bozuk paraya kadar çekim olanağı veriyor. Emekliler için yüzde 2,64’ten başlayan faiz oranıyla kredi fırsatı da sağlanıyor. Taahhüdün bozulması halinde nakit promosyon, yine gün esasıyla geri isteniyor.

YAPI KREDİ
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön