Emrağ Tuzla Park Lake Resort Bodrum'da 119 bin 500 YTL‘ye bol tesisli dev site

Emrağ Tuzla Park Lake Resort Bodrum'da 119 bin 500 YTL‘ye bol tesisli dev site

Emrağ Tuzla Park Lake Resort Bodrum'da 85 metrekareli evler 119 bin 500 YTL ile 139 bin 950 YTL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. 63.7 bin metrekare arsa üzerinde kurulan site, geniş sosyal ve sportif tesislere sahip olacak.


Emrağ İnşaat'ın Bodrum Tuzla'da inşa ettiği Emrağ Tuzla Park Lake Resort Bodrum, geniş yeşil alanları ve zengin sosyal ve sportif tesisleriyle dikkat çekiyor. Sitede 85 metrekarelik 2+1 dairelerin fiyatları 119 bin 500 YTL ile 139 bin 950 YTL arasında değişiyor. Evler, aylık yüzde 0'dan 1.08'e kadar değişen oranlarda 120 aya kadar taksitlendiriliyor. İnşaatına iki ay önce başlanan sitenin Mayıs 2009'da tamamlanması planlanıyor.

2 parselde toplam 63 bin 757 metrekare arsa üzerine kurulan Emrağ Tuzla Park Lake Resort Bodrum, 67 blokta 268 daireden oluşacak. İkişer katlı olarak tasarlanan her blokta toplam 4 daire yer alacak. Üst kat daireleri teras kullanımlı olan blokların alt katlarındaki daireleri ise bahçelere açılan verandalara sahip olacak.

Yeşil alan ve sosyal tesislere 55 bin metrekarelik bir yer ayrılması planlanan sitede fitness merkezi, sauna, masaj odaları, kafeterya, restoran, bar, market, sağlık kabini, çocuk oyun alanları, futbol, basketbol ve voleybol sahaları ile tenis kortu, mini golf sahası, piknik ve yürüyüş alanları, koşu parkuru, açık ve kapalı yüzme havuzları ve açık otoparklar yapılacak.

Bodrum merkeze 25, Bodrum Milas Uluslararası Havaalanı'na 8, Milas'a 18, plaja ise 4 kilometre mesafede olan Emrağ-Tuzla Park Lake Resort Bodrum evlerinden gün içinde plaja ve Bodrum'a shutlle servis hizmeti verilecek.

Site özellikleri

- Açık ve kapalı yüzme havuzları.

- Fitness merkezi.

- Sauna.

- Masaj odaları.

- Kafeterya.

- Restoran.

- Bar.

- Market.

- Sağlık kabini.

- Çocuk oyun alanları.

- Futbol, voleybol ve basketbol sahası.

- Tenis kortu. n Mini golf sahası.

- Piknik ve yürüyüş alanları.

- Koşu parkuru.

- Açık otopark.

- Plaja ve Bodrum merkeze shutlle servis.

Daire özellikleri

- Klima altyapısı.

- Açık mutfak.

- İthal mutfak dolapları.

- Banyoda hilton lavabo.

- Amerikan panel iç kapılar.

- Çelik dış kapı.

İnşaat teknikleri

- Radye temel.

- C25 hazır beton.

- Dış cephede Henkel ile su yalıtım.

Yapımcının künyesi

Yapımcı firma: Emrağ İnşaat

Kuruluş yılı: 2005

Sahibi: Kadri Emrağ

Tel: (0252) 313 73 30

(Milliyet)