03 / 12 / 2023

En büyük Bauhaus başkentte açılıyor

En büyük Bauhaus başkentte açılıyor

Türkiye'de ilk yatırımını 1996'da İstanbul'da yapan Bauhaus, Ankara'daki ilk uzmanlık satış merkezini Cepa Alışveriş Merkezi Söğütözü'nde açıyor.Tüketicilerin atölye, ev ve bahçeleri için ihtiyaç duydukları her ürünü bulabildikleri, Bauhaus'un İstanbul dışındaki ilk uzmanlık satış merkezi 25 Ağustos'ta Ankaralılarla buluşacak. Cepa Alışveriş Merkezi'nde açılacak Bauhaus, Ankara'nın en işlek arterlerinden biri olan ve Eskişehir Yolu üzerinde yer alacak. Bauhaus  Ankara  15.000 metrekare satış alanı ile 26 ayrı uzmanlık bölümünde hizmet verecek.

Geniş kapsamlı hizmet çeşitleri, kaliteli servisi, fiyat avantajları ile Bauhaus, 12 ülkede 190'ı aşkın satış merkezine sahip. Bauhaus'un; Elektro, Hırdavat, Ev Tekstili, Bahçe Dünyası, Banyo-Vitrifiye, Seramik, Boya, Halı, Ahşap, Ahşap Kesim, Resim, Çerçeve , Ev Gereçleri, Oto, El Aletleri, Makine gibi uzmanlık bölümlerinde 80 bini aşkın yüksek kaliteli yerli-ithal ürün çeşiti en uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.

Ankaradaki açılış ile birlikte Bauhaus Türkiye, istihdama katkısını da arttıracak. Üretici yerel firmalar için önemli bir pazar yaratan Bauhaus, ayrıca Avrupa'daki uzmanlık satış merkezlerine Türk üreticilerinin mallarının pazarlanmasını da destekliyor. Özellikle üretici KOBİ'ler için Avrupa'daki BAUHAUS'lar önemli bir ihracat pazarı oluşturuyor.

(Yeni Şafak)

Geri Dön