En iyi ofis Bulvar 216 seçildi!

En iyi ofis Bulvar 216 seçildi! En iyi ofis Bulvar 216 seçildi!

Özak GYO tarafından Ataşehir'de inşa edilen Bulvar 216, Türk inşaat sektöründe önemli yeri olan "Sign of the City Awards 2014" yarışmasında 'En İyi Ofis' ödülünün sahibi oldu.

Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünü, en iyiye teşvik etmek amacıyla, bu yıl ilki düzenlenen yarışmada toplam 142 farklı projeye ait 199 başvuru değerlendirildi. Ödül gecesinde 16 kategoride toplam 24 adet tamamlanmış ve devam eden proje arasından 'En iyi Ofis' ödülünün sahibi Bulvar 216 oldu. Sektörün önde gelen pek çok temsilcisinin katıldığı gecede, Bulvar 216'nın ödülünü, Özak Global Holding adına Tesis Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ihsan Salar aldı. TÜM OFİSLER SATILDI

Ofis alanlarının tamamı satılmış, mağaza alanlarının da yüzde 90'ı kiralanmış olan ödüllü proje Bulvar 216; 51 bin metrekare inşaat alanına, 12 bin metrekare kiralanabilir alışveriş alanına ve 11 bin metrekare ofis alanı ile birlikte, 5 katta toplam 600 araçlık otopark kapasitesine sahip. 


Her katında geniş ferah teras alanları bulunan ve gün ışığından maksimum derecede yararlanan Bulvar 216 ofis alanlarında, yaklaşık 800 beyaz yakalı görev yapacak. Düşey ve yatay konumlanmış projede, ofislerin yanı sıra, yeme içme mekanları ve gündelik ihtiyaçların karşılanacağı Alışveriş Merkezi ile Bulvar 216,"Sign of the City Awards 2014" yarışmasında 'En iyi Karma Proje' kategorisinde de finalist oldu. ;Özak GYO, Bulvar 216 projesi ile 2013 yılında gayrimenkul ve yapı tasarımı alanında Dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen "European Property Awards" yarışmasında da; En iyi Karma Kullanım Mimarisi. En iyi Ofis Mimarisi. Perakende Mimarisi, Ofis Geliştirme ve Perakende Geliştirme alanlarında da toplam 5 ödülün sahibi olarak büyük başarıya imza atmıştı. 


Hürriyet