15 / 08 / 2022

EPA Emlak Pazarlama İzmir’deki ilk ofisini açtı!

EPA Emlak Pazarlama İzmir’deki ilk ofisini açtı!

30 yıllık tecrübeyle kurulan EPA Emlak Pazarlama A.Ş. İzmir’deki ilk ofisini törenle açtı. EPA Başkanı Taylan da, kentin en güzel noktalarından birinde konumlanan ofiste birbirinden tecrübeli insanların bir araya geldiğini kaydetti.Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre;  30 yıllık tecrübeyle kurulan EPA Emlak Pazarlama A.Ş. İzmir’deki ilk ofisini törenle açtı.

Aynı zamanda Ege Bölge Müdürlüğü olarak hizmet verecek olan  İzmir  Hatay Cadde Temsilciliği’nin açılışına; İzmir Emlak Komisyoncuları Odası (İZEKO) Başkanı Mesut Güleroğlu, Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) Başkanı ve EPA Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Ali Taylan, Ege Bölge Müdürü Dilek Katal ile çok sayıda davetli katıldı. İZEKO Başkanı Güleroğlu, “Epa gibi şirketlerin Türkiye geneline yayılmasını umut ediyoruz. Ülkemiz için iyi bir örnek” dedi. 


‘Taze kan aranıyor’

EPA Başkanı Taylan da, kentin en güzel noktalarından birinde konumlanan ofiste birbirinden tecrübeli insanların bir araya geldiğini kaydetti. Dilek Katal ise “İşletme olarak sektöre taze kan arıyor ve istekli gençleri sektörümüze kazandırmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.