Erdoğan Tok, Samsun İlkadım'daki projelerini anlattı!

 Erdoğan Tok, Samsun İlkadım'daki projelerini anlattı! Erdoğan Tok, Samsun İlkadım'daki projelerini anlattı!

SAMSUN'un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Bazı vatandaşlar projelerin sadece resimlerde kaldığını konuşuyor, ama İlkadım'da projeler son sürat yükseliyor" dedi.SAMSUN'un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Bazı vatandaşlar projelerin sadece resimlerde kaldığını konuşuyor, ama İlkadım'da projeler son sürat yükseliyor" dedi.


Samsun'un İlkadım İlçe Belediye Başkanı Erdoğan Tok, hizmet turları programını AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı üyeleri ile gerçekleştirdi. Yapılan hizmet turuna Başkan Tok'un yanı sıra AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı. Ihlamur Cafe Restaurant'ta başlayan hizmet turu daha sonra sırayla Derebahçe Sosyal Tesisleri inşaatı, yeni hizmet binası alanı, gençlik merkezi inşaatı, cami ve külliye inşaatı ve ilkadım kültür ve medeniyet yolunda devam etti. İncelemelerde bulunan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok buralarda katılımcılara bilgi vererek projeleri anlattı.


Başkan Tok, hizmet turu programındaki amacın insanların projeler hakkında detaylı bilgi sahibi olmasını sağlamak olduğunu belirterek "İlkadım'da projeler son sürat yükseliyor. Bu sebepten bunları diyen vatandaşlarımıza projelerimizin hizmetlerimizin hangi durumda nerede nasıl yapıldığının bilgisini verebilmek için bu gezilerimizi düzenliyoruz. Bizler halkımıza hizmet etmek için bu görevlere getirildik ve halkımıza en iyi hizmet etme noktasında gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.


Hürriyet