Erzincan'ın asfalt problemi ortadan kalkıyor!

Erzincan'ın asfalt problemi ortadan kalkıyor!



Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile 125 km kaldırım, 120 km asfalt çalışması gerçekleştirdik. Bu yıl ise yaklaşık 67 bin ton asfalt kullanarak 40 km yol ve 125 km kaldırım çalışması gerçekleştireceğiz. İnşallah 2017 yılı sonun da asfalt ve k


Erzincan Belediyesi aynı anda şehrin birçok noktasında çalışmalarını sürdürüyor. Belediye ekipleri bir yandan Mimar Sinan, İzzet Paşa ve İnönü mahallelerinde,  asfalt, kaldırım çalışmalarını sürdürürken diğer yandan ise SSK kavşağında refüj yenileme çalışmalarına devam ediyor. Bunun yanında Adnan Menderes Caddesinde gerçekleştirilen kaldırım çalışmalarında ise sona yaklaşıldı. Erzincan Belediyesi 2016 yılında Aslanlı, Kazım Karabekir, Cumhuriyet, Başbağlar, Yunus Emre, Gülabibey, Mimar Sinan İzzet Paşa ve Bahçelievler mahalleleri ile bazı bulvar ve caddelerde 40 km yol ve 125 km kaldırım çalışması gerçekleştirmeyi planlıyor.

Konu hakkında bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile 125 km kaldırım, 120 km asfalt çalışması gerçekleştirdik. Bu yıl ise yaklaşık 67 bin ton asfalt kullanarak 40 km yol ve 125 km kaldırım çalışması gerçekleştireceğiz. İnşallah 2017 yılı sonun da asfalt ve kaldırım problemini ortadan kaldıracağız  ” dedi. 



Erzincan Haber