25 / 05 / 2022

Eskişehir Tepebaşı'ndaki Nayman Sokak yenilendi!

Eskişehir Tepebaşı'ndaki Nayman Sokak yenilendi!

Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Ekipleri gece gündüz yoğun bir tempoda çalışarak şehrin en işlek noktalarından biri olan Nayman Sokak’ı planlanan tarihten 2 gün önce hazır hale getirdi.Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Ekipleri gece gündüz yoğun bir tempoda çalışarak şehrin en işlek noktalarından biri olan Nayman Sokak’ı planlanan tarihten 2 gün önce hazır hale getirdi.


Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın çalışmaları yakında takip ettiği Nayman Sokak’ta 25 Temmuz’da trafiğe kapatılarak başlanan çalışmaların 31 Temmuz tarihinde bitirileceği duyurulmuştu. Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri ekipleri büyük özveri ile çalışarak 2 gün önce çalışmaları tamamladı. Nayman Sokak esnafının uzun süredir beklediği yenileme çalışmaları sonrası şehre yakışan bir görünüm kazanan sokak trafiğe açıldı.


Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kentin en işlek noktalarından biri olan sokağın bir an önce bitirilmesi için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Ataç, “Kent ve yaya trafiğinin yoğun olduğu Nayman Sokak’ta çalışmaların en kısa sürede bitirilmesini planlamıştık. Ekiplerimiz bu plandan daha önce sokağı kullanıma hazırladılar. Çalışma arkadaşlarımıza emekleri için, vatandaşlarımıza ve sokak esnafına da hoşgörüleri için teşekkür ediyorum” dedi.


Milliyet