Eskişehir'de kiraz tasnif ambalajlama tesisi kiraya verilecek!

Eskişehir'de kiraz tasnif ambalajlama tesisi kiraya verilecek!

Eskişehir İl Özel İdaresi, Eskişehir İli, Mihalıççık İlçesi, Kiraz Tasnif Ambalajlama ve Soğuk Hava Deposu tesisini 5 yıl kiraya verecek. Kiraz Tasnif Ambalajlama ve Soğuk Hava Deposu'nun yıllık tahmini bedeli 48.000,00 TLEskişehir İl Özel İdaresi tarafından verilen ilan şu şekilde;

ESKİŞEHİR İL ÖZEL İDARESİNDEN İLAN

İlimiz Özel İdare tarafından yapımı tamamlanan, İlimiz Mihalıççık ilçesi Kiraz Tasnif Ambalajlama ve Soğuk Hava Deposu tesisi 2886 sayılı Devlet ihale Kanu nunun 49. maddesi uyarınca pazarlık Usulü ile 5 yıl süre ile kiraya verilecektir.

1 - ihale 12/04/2011 Salı günü saat 10:30'da Eskişehir Valiliği Hizmet Binasında bulunan Toplantı'salonunda yapılacaktır.

2- Kiraya verilecek Kiraz Tasnif Ambalajlama ve Soğuk Hava Deposu tesisi ( taşınmazın) yıllık muhammen kira bedeli 48.000,00.-TL, 5 yıllığı 240.000,00 TL. olup, geçici teminatı 5 yıllık kira bedelinin (240.000,00.-TL) % 3'ü olan 7.200.00-TL. dir.

3- ihaleye iştirak etmek isteyenlerin :
a) Nüfus cüzdan sureti,
b) ikametgah ilmühaberi,
c) Şirket olması halinde, bağlı olduğu oda sicil kaydı, şirket adına katılacak kişinin imza sirküleri ile noter tasdikli yetki belgesi veya vekaletname,
d) Geçici teminat makbuzu ile ihale saatinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

4- ihaleye ait şartname mesai saatleri içerisinde Eskişehir il Özel idaresi Encümen Müdürlüğünde görülebilir.

5- Tesisle ilgili detaylı bilgiler www.eskisehirozelidare.gov.tr adresinden görülebilir.
ilan olunur.


Zeynep Karabag/Emlakkulisi.com