Eston Deniz'den villa alan herkese VW Polo hediye!

Eston Deniz'den villa alan herkese VW Polo hediye!Eston Yapı, müşterilerine sunduğu çok özel kampanyalar ile sektörde fark yaratmaya devam ediyor


İstanbul'un marinalı tek projesi Eston Deniz'den, Haziran ayı boyunca müstakil dubleks, ikiz dubleks veya katlı villa alan herkes, 2010 model VW Polo 1.4 lt 85 hp Comfortline Manuel araç sahibi oluyor…

Sektörde 45 yıllık deneyime sahip Eston Yapı, müşterilerine sunduğu çok özel kampanyalar ile sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Eston Yapı 1-30 Haziran tarihleri arasında Eston Deniz'den villa alan herkese 2010 model VW Polo 1.4 lt 85 hp Comfortline hediye ediyor. Akıcı hatları ve şık tasarımı ile Polo'lar bu yaz Eston Deniz'de gezecek. Eston Deniz'de farklı metrekarelerde; bahçeli ve deniz manzaralı olmak üzere; müstakil dubleks, ikiz dubleks ve katlı villa alternatiflerinin fiyatları 459.000 ile 911.000 TL arasında değişiyor.

Eston Yapı'nın 2006 yılında Yakuplu'da başladığı Eston Deniz, müstakil dubleks, ikiz dubleks, katlı villa ve en fazla 6 katlı apartmanlardan oluşuyor. 1,5 milyon metrekarelik alanda toplam 5359 konut ve 500 üzerinde yat kapasiteli marinanın bulunduğu projenin ilk kısmını oluşturan Yakamoz Evleri'nde yaşam başladı, Kalyon Evleri'nin ise teslimleri yapılıyor. Eston Deniz'de farklı etaplarda açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis, basketbol, squash, alışveriş merkezi, çocuk oyun alanları bulunuyor. Dileyenler yazın 1.5 km lik sahil şeridinde su sporlarından faydalanırken tekne tutkunları evlerinin önündeki teknelerine binerek denize açılıyorlar…

Eston Deniz'de Haziran'da villa alan herkes bu yaz Eston Deniz'in sunduğu ayrıcalıklı yaşamdan yararlanırken 2010 model VW Polo'nun da sahibi de olacak.

www.estondeniz.com

0212 850 20 20

Konuyla ilgili basında yer alan diğer haberler

Villa alan, VW Polo'ya binecek

Eston Yapı, Eston Deniz projesinden haziran ayında ev alan herkese 2010 model VW Polo hediye edecek

Konut sektöründe bahar dönemiyle başlayan kampanyalı satışlara bir yenisi daha eklendi. Eston Yapı'nın Büyükçekmece'deki Eston Deniz projesinden Haziran ayında bahçeli ve deniz manzaralı olan müstakil dubleks, ikiz dubleks veya katlı villa alan herkes, 2010 model VW Polo 1.4 lt 85 hp Comfortline Manuel aracın da sahibi oluyor. Eston Deniz evlerinde 186 metrekareden başlayan ikiz dubleks villalar ile 176 m2'den başlayan katlı villaların fiyatları ise 461 bin ile 911 bin TL arasında değişiyor. Eston Yapı Genel Müdürü Kaan Yücel, bir grup gazeteciye proje alanında bilgiler vererek, Eston Deniz'de otomobil kampanyasının 31 Haziran'a kadar devam edeceğini söyledi. Yücel, Eston Deniz'in satışta olan Kanyon etabında ise yine bu yıl satışa çıkacak 100-120 metrekarelik 17 adet rezidansın ruhsatını alma sürecinde olduklarını ifade ederek, spor merkezi ve marketi olacak bu bölümde rezidans hizmeti verileceğini ifade etti. Yücel, bu etabın 3'üncü mahallesinde ise denize karşı 6 katlı apartmanlar yer alacağını ve Haziran başında satışa sunacaklarını söyleyerek, 70-100-130 metrekare dairelerin metrekaresi 2 bin 700 liradan satılacağını kaydetti.

Marina gelecek yıl açılıyor
Yücel, proje kapsamında 500 yat kapasiteli bir marinan da bulunduğunu belirterek. Eston Deniz'de klüp binasının ve Enelka inşaat tarafından yapımı süren marinann gelecek yıl hizmete gireceğini açıkladı.
Sabah

Villa alana araba bedava

Eston Yapı, haziran ayına özel bir kampanya başlattı. 1-30 Haziran 2010 tarihleri arasında Eston Deniz'den villa alan herkese Volkswagen Polo hediye edecek olan Eston Yapı'nın projesi İstanbul Yakuplu'da bulunuyor.
İstanbul'un marinalı tek projesi olarak da nitelendirilen Eston Deniz'de fiyatları 459 bin TL ile 911 bin TL arasında değişen dairelerin tipleri ise müstakil dubleks, ikiz dubleks ve katlı villalardan oluşuyor.  Açıklamaya göre, Eston Deniz'deki bu yapılardan herhangi birini alana 2010 model VW Polo 1.4 lt 85 hp Comfortline Manuel araç hediye edilecek.

Eston Yapı'nın 2006'da Yakuplu'da başladığı Eston Deniz, 1.5 milyon metrekarelik alanda toplam 5 bin 359 konut olarak projelendirildi. 500'ün üzerinde yat kapasiteli marinanın bulunduğu projenin ilk kısmı olan Yakamoz Evleri'nde yaşam başladı, Kalyon Evleri'nin ise teslimleri yapılıyor. Eston Deniz'de  açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis ve alışveriş merkezi gibi donatılar bulunuyor.
Milliyet