Eston Şehir Mahallem'de 0,42 faizle 48 ay vade!

Eston Şehir Mahallem'de 0,42 faizle 48 ay vade!Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Mahallem, 48 ay vadeli konut kredisinde yüzde 0,42 faiz ve 120 aya varan vade seçenekleriyle az katlı yapılarda, yeşille iç içe ev sahibi olma fırsatı sağlıyor.


Türkiye gayrimenkul sektörünün en güçlü markalarından ESTON’un son projesi “Eston Şehir Mahallem” Bahçeşehir’in yeni gözdesi oldu. Polatyol tarafından geliştirilen Eston Şehir Mahallem, Bahçeşehir’in gerçek kimliğine uygun, az katlı özel konseptiyle öne çıkıyor. Eston Şehir Mahallem satışa sunulduğu günden bu yana yeşille, doğayla, bahçeyle iç içe olmak isteyenler tarafından büyük ilgi görüyor. Uluslararası arenada etkin bir konuma sahip Servotel’in proje geliştirme danışmanlığını yaptığı Eston Şehir Mahallem, dünyanın lider mimarlık ofislerinden Swanke Hayden Connell tarafından tasarlandı. 315 birimde tam 28 farklı kat planı sunulması ev almak isteyenlere büyük seçim imkânı sağlıyor. Eston Şehir Mahallem’de özgün mimariye sahip apartman daireleri, sıra evler ve villalarla 1+1’den 5+1’e kadar farklı tarzlarda ve planlardaki evler 48 ay vadeli konut kredisinde yüzde 0,42 faiz ve 120 aya varan vade imkanıyla sunuluyor.


‘Özel ödeme planlarıyla ev sahibi yapıyoruz’

Eston Şehir Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat, “Az katlı, az yoğunluklu, yeşille iç içe tasarımıyla özel bir proje geliştirdik. Çocuklarımıza çocukluğumuzdaki mahalle hayatını sunmayı hayal ettik. Ev almak isteyenler projenin farkını hemen gördü. Bölgede hiç rastlanmayan şekilde her ihtiyaca yönelik 28 farklı kat planı alternatifi sunmamız herkesin kendine uygun bir ev bulmasını sağlıyor. Ödemelerde de neredeyse her kese özel bir plan hazırlıyoruz. Son olarak 48 ay için yüzde 0,42’ye kadar düşen konut kredisi faiz oranıyla ev sahibi olmayı çok cazip hale getirdik. Eston Şehir Mahallem’de sona yaklaştık. Eston Şehir olarak Bahçeşehir’de giderek büyüyen projelerle hizmet sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 


68 dönüm arazinin 47,5 dönümü açık alan

Eston Şehir Mahallem’in en dikkat çeken özelliklerinden biri toplam 68 dönüme yayılan ve 47,5 dönümü açık ve yeşil alan olarak tasarlanan az yoğunluklu bir proje olması. Her biri bahçeli, teraslı veya balkonlu olan dairelerin pencereleri, gün ışığını en fazla alacak şekilde yerden tavana kadar yükseliyor. Projede otopark girişleri, sitenin dış kabuğundan verilerek çocuklara özgür ve güvenli bir mahalle ortamı yaratıldı. Projedeki tüm evlerin iç dizaynı farklı zevklere hitap edebilmek için farklı seçeneklerle sunuluyor.  Elegan, Country veya Modern stillerinden her biri, yer döşemesinden duvarlara kadar ince ayrıntılarıyla en uygun tarzın yakalanmasına olanak verecek. Eston Şehir Mahallem’de,  proje sakinlerinin bir arada olup, komşuluk ilişkilerini sadece evde değil, dışarıda da yaşamaları için, özel bir kulüp de tasarlandı. Çocuklar güvenli oyun ve aktivite alanlarında vakit geçirirken aileler de bu kulüpte keyifli vakit geçirebilecek. Kulüp dahilinde TV alanı, fitness salonu, buluşma salonu, yeme içme alanları, sauna ve buhar odaları, açık yüzme havuzu bulunuyor.


Lokasyon avantajı fark atıyor 

Eston Şehir Mahallem, İstanbul’un gelişim aksında ve yeni ulaşım arterlerinin başlangıç ve kesişim noktasında yer alıyor.  Proje Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Boğaz Köprüsü ve 3. Havalimanı’nı şehre bağlayan yolların üzerinde yer alıyor. Bahçeşehir’e kadar uzanacak metro hattı ile Taksim ve Beşiktaş’a,  Marmaray  bağlantısı ile Anadolu yakasına rahatça ulaşılabilecek proje, Bahçeşehir’in içinden geçecek hızlı trene yakınlığı ile de değer kazanacak.SATIŞ OFİSİ 

444 86 16

estonsehir.comHaber Vatan Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


POLATYOL tarafından geliştirilen Eston Şehir Mahallem, 315 birimde 28 farklı kat planı sunuyor. Eston Şehir Mahallem'de apartman daireleri, sıra evler ve villalarla 1+1'den 5+1'e kadar farklı tarzlarda ve planlardaki evler 48 ay vadeli konut kredisinde yüzde 0.42 faiz ve 120 aya varan vade imkanıyla sunuluyor. Eston Şehir Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat, "Az katlı, az yoğunluklu, yeşille iç içe tasarımıyla özel bir proje geliştirdik. Ev almak isteyenler projenin farkını hemen gördü. Ödemelerde de neredeyse herkese özel bir plan hazırlıyoruz. Son olarak 48 ay için yüzde 0.42'ye kadar düşen konut kredisi faiz oranıyla ev sahibi olmayı çok cazip hale getirdik. Eston Şehir Mahallem'de sona yaklaştık" diye konuştu. 


Vatan


Haber Milliyet Gazetesi'nde şöyle yer aldıEston’un son projesi ‘Eston Şehir Mahallem’ Bahçeşehir’de yeni fırsatlar sunuyor. Projede apartman daireleri, sıra evler ve villalarla 1+1’den 5+1’e kadar farklı tarzlardaki evler 48 ay vadeli konut kredisinde yüzde 0.42 faiz ve 120 aya vade imkanıyla satılıyor.


Eston Şehir Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat, “Az katlı, az yoğunluklu, yeşille iç içe tasarımıyla özel bir proje geliştirdik. Her ihtiyaca yönelik 28 farklı kat planı alternatifi sunmamız herkesin kendine uygun bir ev bulmasını sağlıyor. Ödemelerde herkese özel bir plan hazırlıyoruz. 48 ay için yüzde 0.42’ye kadar düşen konut kredisi faiz oranıyla ev sahibi olmayı çok cazip hale getirdik” diye konuştu. 


Milliyet