25 / 05 / 2022

Eston Şehir Mahallem'de yaşam bu yaz başlıyor!

Eston Şehir Mahallem'de yaşam bu yaz başlıyor!

Bahçeşehir’de az katlı, yeşille iç içe konseptiyle öne çıkan Eston Şehir Mahallem projesinde hayat bu yaz başlıyor. Eston Şehir Mahallem’de yüzde 15 indirim ve yüzde 0.70 faizle 60 aya kadar vade imkânı sunuluyorPOLATYOL tarafından İstanbul Bahçeşehir’ de geliştirilen, Eston Şehir Mahallem’de hayat bu yaz başlıyor. Semtin gerçek kimliğine uygun az katlı, yeşille iç içe konseptiyle öne çıkan Eston Şehir Mahallem satışa sunulduğu günden bu yana 3’te 2’si satıldı. Dünyanın önde gelen mimarlık ofislerinden Swanke Hayden Connell tarafından çizilen Eston Şehir Mahallem’de özgün mimariye sahip apartman daireleri, sıra evler ve villalarla 1+1’den 5+1’e kadar farklı tarzlarda ve planlarda ev tipleri sunuluyor.


TERAS YA DA BALKON


Eston Şehir Mahallem’in en dikkat çeken özelliklerinden biri toplam 68 dönüme yayılan ve 47.5 dönümü açık ve yeşil alan olarak tasarlanan az yoğunluklu bir proje olması. Her biri bahçeli, teraslı veya balkonlu olan dairelerin pencereleri, gün ışığını en fazla alacak şekilde yerden tavana kadar yükseliyor. Projede otopark girişleri, sitenin dış kabuğundan verilerek çocuklara özgür ve güvenli bir mahalle ortamı yaratıldı. Projedeki tüm evlerin iç dizaynı farklı zevklere hitap edebilmek için farklı seçeneklerle sunuluyor. Elegan, Country veya Modern stillerinden her biri, yer döşemesinden duvarlara kadar ince ayrıntılarıyla en uygun tarzın yakalanmasına olanak verecek.YÜZDE 15 İNDİRİM


Metrekare fiyatı 4 bin 500 - 5 bin TL arasında olan Eston Şehir Mahallem’in yeni kampanyası ile ev sahibi olmanın cazip hale getirildiğini belirten yetkililer, “İster konut kredisi ile anında yüzde 15 indirim ve 60 aya yüzde 0.70 faiz oranından yararlanın, isterseniz şirket ödeme planının vade farksız 60 ay vadeli ödeme seçeneğini kullanın” dedi. Eston Şehir Mahallem’in, İstanbul’un gelişim aksında ve yeni ulaşım arterlerinin başlangıç ve kesişim noktasında yer aldığını belirten yetkililer şunları söyledi: “Proje Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Boğaz Köprüsü ve 3. Havalimanı’nı şehre bağlayan yolların üzerinde yer alıyor. Bahçeşehir’e kadar uzanacak metro hattı ile Taksim ve Beşiktaş’a,  Marmaray  bağlantısı ile Anadolu yakasına rahatça ulaşılabilecek proje, Bahçeşehir’in içinden geçecek hızlı trene yakınlığı ile de değer kazanacak.”


Web: http://estonsehir.com/


Hürriyet