03 / 10 / 2022

Eston Şehir'de 157 bin TL'ye!

Eston Şehir'de 157 bin TL'ye!

Bahçeşehir'de inşa edilen Eston Şehir'de fiyatlar 157 bin TL'den başlıyorGeniş bahçeli villaları, ikiz dubleks çeşitleri ve en fazla dört katlı apartman seçenekleriyle Eston Şehir, sosyal hayatın içinde, ulaşımı kolay bir lokasyonda bulunuyor

Projenin adi: Eston Şehir.
Projenin lokasyonu: Bahçeşehir.
Yapan şirket: Eston.
Satış pazarlama sorumlusu: Sinan Abdüsselamoğlu (Satış Müdürü) ve Banu Akyıl (Pazarlama Müdürü)
İnşaata başlama tarihi: 2006.
İnşaata bitirme tarihi: 2017.
Toplam arsa: 750 bin metrekare.
Toplam inşaat alanı: 369 bin 500 metrekare.
Ticari alanlar. Yerel yönetim tarafından belirlenmiş beş ticari alan.
Sosyal donatılar. Yüzme havuzları, yürüyüş parkurları, sosyal alanlar, çocuk oyun alanları, spor alanları, alışveriş merkezleri.
Konut bilgileri: Alanları 66 metrekare ile 375 metrekare arasında değişen toplam 2800 daire, dubleks ve müstakil villalar.
En düşük ve en yüksek metrekare fiyatı: İki bin 23 TL-İki bin 965 TL.
En pahalı ve en ucuz konut fiyatı: 157 bin TL -918 bin TL.
Proje bitiminde tahminen yaşayacak insan sayısı: 12 bin kişi.
Ayırt edici özelliği: Kendi içinde bağımsız yöne¬time sahip güvenli sitelerden oluşan Eston Şehir, geniş bahçeleri, her ayrıntısı özenle düşünülmüş dizaynı, çağdaş şehircilik anlayışıyla yapılmış plan¬laması, büyük alışveriş ve ticaret merkezlerine yakın olması, sosyal hayatın içinde, ulaşımı kolay ve ferah bir ortamda bulunmasıyla önemli bir avantaja sahip.
Anneler için: Ocak ayı içinde projeden ev sahibi olan anneler Franke'den ankastre ocak, davlumbaz, fırın, bulaşık makinesi ve buzdolabından oluşan sete ücretsiz sahip oluyor. Ayrıca ünlü şeflerle özel bir 'lezzet atölyesi'ne katılma şansı da tanınıyor.
Babalar için: Eston Şehir'de babaların iş stresini üzerlerinden atmaları için alternatif spor olanakları var. Yüzme havuzları, yürüyüş parkurları, çok amaçlı spor alanları 24 saat boyunca şehir sakinlerinin hizmetinde.
Çocuklar için: Doğadan kopmadan, şehirle iç içe yaşayan çocuklar için sağlıklı, huzurlu ve bir o kadar da eğlenceli aktivitelerinbulunduğu projede, güvenli alanlarda çocuk oyun parkları, spor alternatifleri, kreş ve ilköğretim okulu mevcut.
Yalnız yaşayanlar için: Her bir metrekaresi fonksiyonel 1+1 apartman daireleri.
En yakın okullar: Bahçeşehir Koleji, Abdi İbrahim İlköğretim Okulu, Bahçeşehir Lisesi, Bahçeşehir Yıldızlar Koleji ve Özel Kültür 2000 Koleji üç kilometre. En yakm poliklinik ve hastaneler. Bahçeşehir Poliklinik üç buçuk kilometre.
En yakın alışveriş merkezi: Prestige Mail Alışveriş Merkezi iki buçuk kilometre uzaklıkta.
Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimam'na uzaklığı: Sabiha Gökçen Havalimam'na 80, Atatürk Havalimam'na 25 kilometre.
TEM ve E-5'e olan uzaklığı: Beş kilometre.

www.estonsehir.com

[email protected]

0212 691 55 01-02-03

Milliyet Cadde Tebernüş Kireçci- Seda Tabak


 
Geri Dön