01 / 06 / 2023

Ev

Ev

TOKİ başvurularının birden çok yolu bulunmaktadır. Onlardan biri de e-devlet üzerinden yapılandır. Peki E-Devlet üzerinden TOKİ başvurusu nasıl yapılır? İşte merak edilenler!

TOKİ başvuru şartları 2022 peşinat ne kadar?

TOKİ başvuruları ev alacak kişilerin ya da ev almayı düşünen vatandaşların gündeminde yer alıyor. TOKİ peşinatları bu noktada en çok araştırılan konuların başında geliyor. İşte merak edilen o detaylar…

TOKİ evleri kaç para 2022? İşte TOKİ başvuru 2022 fiyatları!

TOKİ projeleri gündemdeki yerini koruyor. Özellikle TOKİ sosyal konutlara dair sorular sorulmaya devam ediliyor. İşte detaylar!

TOKİ kura çekimi ne zaman 2022? TOKİ kurası ne zaman?

TOKİ kura çekimine dair detaylar ev alacak kişiler tarafından araştırılıyor. TOKİ konut ve arsa başvurusunu yapanlar, sonuçlarında biran evvel açıklanmasını bekliyor. İşte o sorulardan bazıları ve yanıtları!

TOKİ’den ev çıktığını nasıl öğrenebilirim?

TOKİ sosyal konut projesi kapsamında konut ve arsa projelerinin sonuçları neredeyse her gün araştırılıyor. Bu bağlamda da pek çok soru soruluyor. İşte o sorulardan bazıları ve yanıtları!

2022 TOKİ İstanbul’da nerede yapılacak?

TOKİ sosyal konut başvuruları ve onun adı altında bulunan İlk İşyerim ile İlk Evim Arsa başvuruları gündemde yer alıyor. İstanbul’dan ev almak isteyenler, 2022 TOKİ İstanbul’da nerede yapılacak? sorusuna yanıt arıyor.

TOKİ başvuru ne zaman bitiyor? TOKİ başvuru tarihi ne zaman son?

TOKİ başvuruları ev almak isteyenlerin gündeminde yer alıyor. Bu yüzden başvurular sıkı bir şekilde takip ediliyor.

TOKİ İlk Evim Arsa projesi nedir? TOKİ İlk Evim Arsa kaç metrekare?

TOKİ İlk Evim Arsa projesi gündemde yer alıyor. Bu projeye dair detayları bilmeyenler, TOKİ İlk Evim Arsa projesi nedir? TOKİ İlk Evim Arsa kaç metrekare? sorularına yanıt arıyor. İşte detaylar!

TOKİ İstanbul arsaları nerede? TOKİ arsa başvurusu e-devletten yapılıyor mu?

TOKİ İstanbul arsalarının nerede olduğu merak ediliyor. Bu yüzden TOKİ İstanbul arsaları nerede? TOKİ arsa başvurusu e-devletten yapılıyor mu? soruları sıklıkla soruluyor. İşte detaylar!

TOKİ İlk Evim arsa kimler başvurabilir? TOKİ İlk Evime başvuran arsaya başvurabilir mi?

TOKİ İlk Evim arsa başvuruları başladı. Arsa almayı düşünen kişiler, TOKİ İlk Evim arsa kimler başvurabilir? TOKİ İlk Evime başvuran arsaya başvurabilir mi? şeklindeki sorulara yanıt arıyor. İşte merak edilen detaylar!

En ucuz ev kiraları hangi ilde 2022?

Ev kiraları son zamanlarda bir hayli arttı. Bu ortamda uygun kiraya sahip ev bulmakta zorlaştı. Vatandaşlar, “En ucuz ev kiraları ne kadar, En ucuz ev kiraları hangi ilde 2022?” sorularına yanıt aramaya başladı. İşte detaylar!

TOKİ ilk evim arsa yerleri nerede? İlk evim arsa hangi illerde?

TOKİ ilk evim arsa yerleri vatandaşlar tarafından merak edilmektedir. Peki TOKİ ilk evim arsa yerleri nerede?

TOKİ işyeri başvurusu ne zaman? TOKİ işyeri başvuru şartları 2022?

TOKİ işyeri başvurusu gündemde yer alan konuların başında geliyor. Vatandaşlar TOKİ işyeri başvurusu ne zaman? şeklinde sorular sormaya başladı. İşte merak edilen detaylar!

TOKİ'den flaş açıklama! Başvuru yapacaklar bu detaya dikkat

TOKİ'den Sosyal Konut Projesi'yle ilgili milyonlarca vatandaşı ilgilendiren önemli bir uyarı yapıldı. TOKİ'den yapılan açıklamada, " Yoğun ilgi nedeniyle bankalar ve E-Devlet sisteminde sorun yaşanıyor." ifadelerine yer verildi. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...​

Sosyal konut başvuru nasıl yapılır? TOKİ'ye nasıl başvurulur 2022?

Sosyal konut başvuru nasıl yapılır? TOKİ'ye nasıl başvurulur 2022? Soruları pek çok kişi tarafından araştırılmaktadır. İşte detaylar!

Ev Haberi

Ev
E-DEVLET ÜZERİNDEN TOKİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İlk önce başvuru için e-Devlet sayfasına giriş yapılır, daha sonra arama kısmına Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) yazılarak ilgili sayfaya yönlendirilirsiniz.

İşte diğer talimatlar şu şekildedir;

Açılan sayfada "konut başvurusu" seçilir ve bu sayfada başvuru bilgilendirme formunu okunduktan sonra "devam et" butonuna tıklanarak gelen sayfanın sağ üst kısmında yer alan "yeni başvuru" seçeneği seçilir. Bu sayfada da karşınıza şehirlerin alfabetik sırasına göre projeleri göreceksiniz. Başvurulmak istenen proje seçilir ve sayfanın alt kısmında bulunan "devam et" butonuna tıklanır. Proje seçimi yapıldıktan sonra konut tipi seçimi sayfası gelir. Burada da konut tipi seçildikten sonra işleme devam edilir. Başvurunun bir sonraki kısmında da "bilgilendirme ve onay" sayfası önünüze gelir. Bu sayfadaki bilgiler kontrol edilir. Bilgilendirme metnine geldi sıra bu metin okunduktan...