Exen İstanbul'un indirimli kampanyasına ilgi büyük!

Exen İstanbul'un indirimli kampanyasına ilgi büyük!Exen İstanbul'da yüzde 40 peşinata Sur Yapı bünyesinde 48 ay, yüzde 50 peşinata ise Sur Yapı bünyesinde 60 ay 0 faiz ile taksitlendirme imkanı veriliyor. Ayrıca; yüzde 10 indirim de sağlanıyor...


Şirket yetkilileri kampanyaya yoğun ilgi olduğunu belirterek, Bizce Sıra Sizde kampanyası kapsamında henüz Exenli olmayanlar için fırsatlarla dolu bir ödeme planı sunuyoruz. Yüzde 40 peşinata Sur Yapı bünyesinde 48 ay, yüzde 50 peşinata ise Sur Yapı bünyesinde 60 ay 0 faiz ile taksitlendirme imkanı veriliyor. Kampanyada ayrıca ödediğiniz peşinat tutarına yüzde 10 indirim fırsatı da sunuluyor.

Her tip daire var

Exen satış ofisine gelenler için kişiye özel ödeme seçenekleri de kampanya çerçevesinde müşteri taleplerine göre yapılandırılıyor bilgisini verdi. Projede 36 metrekareden 355 metrekareye varan değişik tipte toplam 1.038 adet konut bulunuyor. Proje 11 ile 15 katlı yatay binalardan ve 160 metre yüksekliğindeki 44 katlı kule rezidanstan oluşuyor. Yatay bloklardaki tüm daireler yaklaşık 20 bin metrekarelik bahçeye bakıyor. Yüzde 75i yeşil alan ve rekreasyon alanından oluşan proje, göleti, havuzları, fıskiyeleri, çocuk parkları, 1 kilometrelik bisiklet parkuru, mini futbol sahaları, fun golf sahası, açık fitness alanları, meyve bahçeleri gibi birçok sosyal alanı da içinde barındırıyor.
 
Ulaşım arterleri içinde
 
Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinin hemen yanıbaşında bulunuyor. Altunizade- Çekmeköy aksı üzerinde konumlanan proje, alışveriş ve finans merkezlerine yakınlığı ile de dikkat çekiyor.
Bugün