Fatmagül'ün Suçu Ne dizisiyle ev pazarlama taktiği!

Fatmagül'ün Suçu Ne dizisiyle ev pazarlama taktiği!

Yayınlanmaya başladığı günden beri reyting rekorları kıran dizi 'Fatmagül'ün Suçu Ne'deki Reşat Yaşaran ve ailesinin evinde siz de oturabilirsiniz..


Toskana Vadisi'ni havadan görmek için tıklayınız!

Milliyet gazetesi yazarı Sina Koloğlu, 'Diziyle Ev Pazarlama Taktiği' başlıklı yazısında, dizide kullanılan eve izleyicilerin de komşu olabileceğini belirtiyor ve şöyle diyor:

'Fatmagül 'ün Suçu Ne 'de Reşat Yaşaran ve ailesinin oturduğu eve siz de sahip olabilirsiniz! Bu bir hayal değil. çünkü o evler, şu sıralar satışa sunulan lüks bir sitede yer alıyor. Ev demek yanlış, vadi burası. Öyle geçiyor adı. Pazarlayan şirket bir bülten hazırlamış. Diyor ki; “Dizideki ünlü ve zengin işadamı karakteri Reşat Yaşaran ve ailesi Toskana Vadisi 'ndeki   940 metrekarelik villada yaşıyor. Evin, beş yatak odası, 56 metrekarelik bir Casita 'sı (misafir evi), 94 metrekare ebeveyn süiti, yüksek tavanlı çalışma odası da bulunuyor ”.

Peki Selim Bey 'in kaldığı yer neresi bu küçük evde Dizideki Selim Yaşaran karakteri de evin konuk odasında yani Casita 'sında yaşıyormuş. Düşünün bu ‘Casita 'da oturacaksınız ve Selim Bey 'i düşüneceksiniz Hayal etmek bile yeter!

ERDOĞAN AĞABEY İLE ANNESİ NEREDE KALIYOR

Bir de onlar var. Erdoğan Yaşaran ve annesi ise bu vadinin bir başka evinde. Size komşu olabilirler yani. Onların kaldığı ev daha ufak tabii ki 740 metrekare... Bununla da bitmiyor Fırat çelik ve ailesi de vadide. Onlar 854 metrekareyle yetiniyor. Haa. Vural Ağabey ve ailesi var bir de, unuttum. Onlar da vadide... Bu vadi çok acayip yani! Sonra da oturup Fatmagül 'ün suçu neydi diye düşünün!'

Sina Koloğlu / Milliyet Cadde