Çukurova Balkon

Fikret İnan'ın Rolls Royce marka arabası satışa çıkarıldı!

 Fikret İnan'ın Rolls Royce marka arabası satışa çıkarıldı! Fikret İnan'ın Rolls Royce marka arabası satışa çıkarıldı!

Fiyaka markalı konut projeleriyle tanınan Fiyapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan’nın lüks otomobili Rolls Royce satışa çıkarıldı


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Otomobilinin satılacağını doğrulayan Fikret İnan, bir sigorta şirketiyle yaşanan anlaşmazlık nedeniyle bu durumun yaşandığını belirterek, “Ancak aracım icradan kesinlikle satılmayacak. Art niyetli kişiler yüzenden bu tablo ortaya çıktı. Ben zaten aracımı satışa çıkardım ve satışı ben kendim gerçekleştireceğim” dedi.

Fikret İnan’ın Borusan Otomotiv’e özel olarak sipariş ettirdiği Rolls Royce Ghost marka otomobil, Üsküdar 2. İcra Dairesi’nden açık artırmayla satışa çıkarıldı. Bir borçtan dolayı haciz koyulduğu belirlenen aracın ilk ihalesinin 24 Ağustos 2012 tarihinde yapılacağı belirtildi. Araca o tarihte alıcı çıkmaması durumunda 29 Ağustos’ta ihalenin tekrar yapılacağı vurgulandı. 34 FYP 06 plakalı araca biçilen değer ise 900 bin lira. 17 bin 971 kilometre yol yapan ve 2011 model olan lüks aracın koyu gri renkte olduğu vurgulandı.


1.2 milyon liraya almıştı

Fikret İnan, Rolls Royce Ghost marka otomobilini 2011 yılının başlarında 1.2 milyon liraya Borusan’dan satın almıştı. Şarkıcı Metin Şentürk’ün Dünya Görme Engelliler Sürat Rekoru’nu kırması için Ferrari’sini tahsis ettiği Fikret İnan’ın Cabrio BMW, Range Rover Jeep, Mercedes S 350, Coupe BMW ve Porsche’si bulunuyordu.Nam-ı diğer ‘Bebek Rolls-Royce’


İngiliz süper lüks otomobil üreticisi Rolls-Royce’un 2010 yılında tanıttığı Ghost (Hayalet), aynı zamanda boyutları nedeniyle “Bebek Rolls-Royce” olarak da anılıyor. İlk kez sadece makam aracı olarak değil, günlük hayatta direksiyona geçmek kullanmak isteyenlere de hitap edecek şekilde geliştirilen Ghost, her ne kadar 5.5 m boyuyla küçük olsa da, lüks açısından markanın diğer modellerinden geri kalmıyor. BMW imzalı 6.6 lt (536 HP) çift turbo benzinli motoru, 8 ileri otomatik şanzımanıyla 0’dan 100 km/s hıza 4.7 sn’de ulaşabiliyor. 100 km’de ortalama 14 lt civarında yakıt tüketiyor. Özel havalı süspansiyon sistemi, masaj fonksiyonlu koltuklar gibi özellikleri de mevcut.

Milliyet