Fiyaka'da teslimler başladı

Fiyaka'da teslimler başladı

Fi-Yapı tarafından inşa edilen Fiyaka Sancaktepe'nin ilk etabındaki 70 konut sahiplerine teslim edildi.


Böylece ilk etap daireler, söz verilen tarihten tam 7 ay önce teslim edilmiş oldu. Şehir merkezine yakınlığı, sosyal alanları, güvenli yaşam anlayışıyla öne çıkan ve toplam 242 daireden oluşan Fiyaka'da geri kalan konutların tümü 2008 sonuna kadar kadar teslim edilecek.

Ülkemiz inşaat sektörünün hızla büyüyen firması Fi-Yapı tarafından İstanbul'un hızla gelişen gözde semti Sancaktepe'de hayata geçirilen Fiyaka'da 70 konutluk ilk etap daireler sahiplerine teslim edildi. Böylece Fiyaka Sancaktepe'de yaşam, taahhüt edilenden tam 7 ay önce başlamış oldu. İstanbullulara özlemini duydukları keyifli ve huzur dolu bir yaşam sunan Fiyaka'da 242 dairenin tümü satılmış bulunuyor. Sosyal alanları ve spor aktiviteleriyle modern bir yaşam için her türlü olanağı sunan Fiyaka'da geri kalan konutların 31 Aralık 2008 tarihine kadar teslim edilmesi hedefleniyor. Böylece Fiyaka Sancaktepe projesindeki konutların tümü söz verilen tarihten çok daha erken bir sürede teslim edilmiş oluyor.

Spor hocalarının gözetiminde sosyal aktiviteler Fiyaka'da

Fiyaka'da her türlü sosyal olanak düşünülmüş bulunuyor. Tenis, basketbol, yüzme, squash, fitness ve pilates Fiyaka'da sunulan spor aktiviteleri arasında yer alıyor. Spor hocaları, yalnızca Fiyaka sakinlerine destek vermek üzere sürekli olarak site bünyesinde bulunuyorlar. Üstelik sosyal tesisler bünyesinde site sakinlerine 7 günlük özel yaşam planı uygulanıyor. Böylece hangi aktiviteyi ve sporu, hangi gün ve hangi saatler arasında yapabileceklerini kolayca takip edebiliyorlar.

Yüzde 75'i yeşil alan

Yüzde 75'i yeşil alan olan Fiyaka Sancaktepe, doğayla iç içe olmak isteyen ama şehirden de kopamayanlar için ideal bir proje olma özelliği taşıyor. Fiyaka sinema salonu, amfitiyatrosu, kafeteryası, barbekü alanı, açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis ve basketbol sahaları, hamam, sauna, pilates, squash ve fitness salonu, oyun alanları ve çocuk havuzuyla keyifli bir sosyal yaşam sunuyor. Ayrıca sitenin tüm açık alanlarında kablosuz internet olanağı sunuluyor. Her türlü güvenlik önleminin alındığı Fiyaka'da görüntülü kapı sistemi, 24 saat özel güvenlik ve revir hizmeti de bulunuyor

Kalite detaylarında gizli

Fi-Yapı'nın mükemmeliyetçi ve kaliteden ödün vermeyen çağdaş felsefesiyle hayat bulan Fiyaka'da tüm detaylarda kalite faktörü göz çarpıyor. İnşaatta kullanılan malzemelerden duvar vitrifiyelerine, vestiyerlerinden armatürlere kadar en küçük ayrıntılarda bile konfor ve estetikten taviz verilmeden, hem kaliteli hem de dayanıklı malzemeler kullanılıyor. Klima, kombi, ankastre mutfak ürünleri, ekstra kalite mutfak dolabı, ahşap mobilyalı vestiyer odası, lüks armatür ve vitrifiyeler, Avrupa laminant parkeler, kompakt duş, masif mobilya kapılar, ahşap görünümlü çift açılır PVC doğramalar, Fiyaka'daki detaylardan yalnızca birkaçı.

0216 621 04 44

www.fi-yaka.com