Folkart Narlıdere'de 1 milyon YTL'ye

Folkart Narlıdere'de 1 milyon YTL'yeSaya Grup tarafından İzmir Narlıdere'de yapılan Folkart Narlıdere'de fiyatlar 1 milyon YTL'den başlıyor.


Saya Grup bünyesinde faaliyet gösteren Folkart Yapı tarafından  İzmir  Narlıdere'de yapılan Folkart Narlıdere, 40 bin metrekare alan üzerinde toplam 168 konuttan oluşuyor. Projede 180 ile 480 metrekare büyüklüğünde 3+1, 4+1,  5+1 ve 6+1 tipinde normal ve dubleks dairler bulunuyor. Projede yer alan konutların fiyatları büyüklüğü ve konumlarına göre 1 milyon YTL'den başlıyor, 2 milyon YTL'ye kadar çıkıyor. Garanti Bankası, Akbank, Finansbank ve Denizbank'tan uygun faiz oranlarından konut kredisinin kullanılabildiği projenin 2008 yılının Aralık ayında tamamlanması planlanıyor.

Site içerisinde 1 adet açık yüzme havuzu, 1 adet kapalı yüzme havuzu ile 1 adet çocuk ve 1 adet çocuk eğlence havuzu bulunuyor. Folkart Narlıdere'nin sosyal tesis katında açık ve kapalı yüzme havuzlarının yanı sıra, sauna, GYM, vitamin bar, çocuk parkı, bilardo, masa tenisi, çok amaçlı salon ve ihtiyaç halinde farklı amaçlarla kullanılabilecek kapalı, yarı kapalı ve açık alanlar yer alıyor. Ayrıca sosyal tesis katında yer alan sinevizyon salonunda site sakinleri gerek film gerekse de canlı spor yayınlarını izleyebilecek.

Aidat 500 YTL olacak

Folkart Narlıdere Evleri'nde 168 konutun yarısının satıldığını belirten Folkart Yapı Genel Müdürü Mesut Sancak, "Biz İzmir'de benzeri olmayan bir projeyi hızla yaşama geçirdik" dedi. Örnek daireyi İzmirlilerin beğenisine sunacaklarını açıklayan Sancak, evlerin içinde olduğu kadar evlerin dışında da ev sahiplerine pek çok özel olanak sunulduğunu belirterek şöyle devam etti: "Projede geniş sosyal tesis ve yaşam alanları oluşturuldu. Ayrıca 250 metrekarelik bir dairede oturan ve sitenin tüm imkanlarından yararlanan bir ailenin aidatı 500 YTL civarında olacak.

www.folkartyapi.com.tr
Tel: 0 232 239 80 00

Milliyet Emlak