31 / 01 / 2023

Fortis'ten 11 çeşit konut kredisi

Fortis'ten 11 çeşit konut kredisi

Fortis, konut sahibi olmak isteyenler için farklı seçeneklerin yer aldığı 11 farklı mortgage ürününü piyasa sundu. Fortis'in yeni ürünleri ne? Detayları öğrenmek için tıklayın!İster kiradan kurtulmak amacıyla konut almayı planlayanlar, ister yatırım yapmak isteyenler, isterse de kira geliri elde etmeyi düşünenler, Fortis'in avantajlı mortgage ürünleri arasından kendilerine en uygun olanı seçebilme şansına sahip olacaklar.

Yenilikçi, kaliteli ürün ve hizmetleriyle Türk bankacılık sektöründeki konumunu güçlendiren Fortis, yeni mortgage ürünleri ile konut sahibi olmak isteyenlere çok sayıda seçenek sunuyor. Fortis'in, herkesin ev sahibi olma nedenlerinin ve maddi koşullarının birbirinden farklı olduğu gerçeğinden hareket ederek hazırladığı mortgage ürünleri çok çeşitli olanaklara sahip bulunuyor.

Konut almayı planlayanlar, Fortis'in "İndirimli Mortgage", "Al-Kirala Mortgage", "Evini Değiştir Mortgage", "İnşaat Halinde Olana Mortgage", "Kazandıran Mortgage", "İlk Ev İçin Mortgage", "Yeni Mezunlar İçin Mortgage", "Rezerv Mortgage", "Zaten Ev Sahibi Olana Mortgage", "Yeniden Finansman Mortgage" ve "Projeye Mortgage" ürünlerinden kendisine uygun olanı seçebilecek.

Mortgage konusunda uluslararası alanda sahip olduğu deneyimle, pazara çok çeşitli ve avantajlı ürünler sunan Fortis, farklı ihtiyaçlara seslenen mortgage ürünleri geliştirmeyi gelecekte de sürdürecek. Fortis böylelikle mortgage pazarındaki konumunu daha da güçlendirmeyi hedefliyor.

Her talebe ve bütçeye uygun mortgage ürünleri Fortis'te

Fortis İndirimli Mortgage ile uzun vadede, kira öder gibi taksitlerle ve piyasa koşullarına göre oluşan en uygun faiz oranlarıyla ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Bu seçenekte ek komisyon ödenerek faiz oranı mortgage kullanan tarafından ayarlanabiliyor.

Al - Kirala Mortgage seçeneği, ev alıp kiraya vererek gelir elde etmek isteyenler için ideal koşullar sunuyor. Bu seçenekte, kira gelirinin geri ödeme için değerlendirilebilmesi amacıyla gerekli düzenlemeler yapılıyor.

Evini Değiştir Mortgage, ödemesiz dönemli veya belli bir süre sadece faiz ödemeli dönem seçenekleri ile varolan evlerini satmadan yeni bir ev almak isteyenlere avantaj sağlıyor. İnşaat Halinde Olana Mortgage ile sahip olunan, halen oturulmakta olan ev ipotek gösterilerek yeni ev alınabiliyor. Bu kredide ödemesiz dönemli veya belli bir süre sadece faiz ödemeli seçenekler de bulunuyor.

Kazandıran Mortgage'da müşterinin vadesiz mevduat hesabında tutacağı tutarlar, kredide faiz indirimi olarak geri dönüyor. İlk Ev İçin Mortgage'da ise ilk evlerini almak isteyenlere ilk 24 ay sadece faiz ödemeli seçenek sunuluyor. Bir de Yeni Mezunlar İçin Mortgage seçeneği var. Bu kredide yeni mezunlar, ilk olarak finanse edebilecekleri ev için 2 yıl boyunca sadece faiz ödemeli olarak mortgage kullanabiliyor. Sonrasında daha büyük bir ev için mortgage yenilenebiliyor.

Rezerv Mortgage'da, Fortis'in evin ekspertiz değerinin %75'ine kadar sağladığı kredinin örneğin %30'unu kullanmak tercih edilebiliyor. Zaten Ev Sahibi Olana Mortgage, "Sahip olduğum evi ipoteğe vereyim, alacağım düşük faizli krediyi hangi ihtiyacım varsa ona kullanayım" diyenler için ideal bir seçenek. Bu durumda sahip olunan konutlardan herhangi birine ipotek koydurularak bir başka harcama için finansman sağlanabiliyor.

Yeniden Finansman Mortgage'da Fortis daha önce, başka bir bankadan alınan mortgage kredi bakiyesini kapatıyor, yerine daha cazip koşularda kredi sağlayabiliyor. Projeye Mortgage da henüz proje veya yapım aşamasında olan konutlar için kullanılabiliyor.

Mortgage ürünleriyle ilgili detaylı bilgiye tüm Fortis şubelerinden, 444 0 144 Fortis Telefon Bankacılığı'ndan ve www.fortis.com.tr adresindeki Fortis İnternet sitesinden ulaşılabiliyor.
Geri Dön