Forum Çamlık Alışveriş ve Yaşam Merkezi açıldı

Forum Çamlık Alışveriş  ve Yaşam Merkezi açıldı Forum Çamlık Alışveriş ve Yaşam Merkezi açıldı

18 Nisan Cuma günü görkemli bir halk açılışıyla Denizlililer'le buluşan Forum Çamlık'ı 1 hafta içinde 500 bin kişi ziyaret etti.

Multi Turkmall,  2008 yılındaki ilk projesi olan Forum Çamlık'ı, 18 Nisan Cuma günü Denizlililer'le buluşturdu. Denizlililer'in büyük ilgi gösterdiği görkemli halk açılışına 100 bin kişi katıldı. Forum Çamlık'ı, 1 hafta içinde 500.000 kişi ziyaret etti.


27 Nisan Pazar günü, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Dokuz Kavaklar Spor Salonu'na telefonla bağlanarak katıldığı Forum Çamlık Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin resmi açılışını, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker yaptı.


Forum Çamlık'ın resmi açılışında Denizlililer, SolYSol üçlüsünün icra ettiği latin müziğinin keyifli ezgileriyle ve pandomim sanatçılarının hünerli, ilginç gösterileriyle renkli saatler geçirdiler.


Forum Çamlık'ta hareketli günler....


Migros hipermarket, Cinebonus sinemaları, Boyner,  Teknosa, L.C. Waikiki, Mudo, Koton, Playland ve D&R gibi büyük metrekareli mağazaların yanı sıra, Benetton/Sisley, Bimeks, Damat Tween, Deichmann, Esse, İpekyol, Kiğılı, Lacoste, Network, Pierre Cardin, Seven Hill, Tommy Hilfiger, Toyzz Shop, Vero Moda ve Yeşil Kundura gibi ünlü markaları da meraklılarıyla buluşturan Forum Çamlık'ta mağazalar, 1 hafta içinde düzenledikleri ilginç kampanyalarla Denizlililerin hareketli günler geçirmesini sağladılar.


Bölgenin yeni buluşma noktası: Forum Çamlık


Multi Turkmall'ın, Forum Bornova-İzmir ve Forum Mersin'den sonra açılışını gerçekleştirdiği, 125 mağazası, 7 salonlu sineması, restoranları ve eğlence alanlarıyla Forum Çamlık, farklı mimari tasarımı ve meydanları ile Denizli'nin simgesi olmaya aday. Mimariyle sanatın bir arada harmanlandığı, bölgenin yeni buluşma noktası, toplam 34 bin metrekarelik kiralama alanı ve 1.000 araç kapasiteli otoparkı ile ziyaretçilerine; tekstilden gıdaya, ev dekorasyonundan elektroniğe, sinema ve eğlence alanlarından kafe ve restoranlara kadar her türlü hizmeti modern ve konforlu bir yaşam merkezi çatısı altında birleştirerek veriyor ve Denizli'ye farklı bir konsept getiriyor.
1.500 kişilik istihdam olanağı yaratacak Forum Çamlık, yılda 7 milyon üzerinde ziyaretçiyi merkeze çekecek.