GalaTown'dan 123 bin 614 YTL'ye!

GalaTown'dan 123 bin 614 YTL'ye!Cer Yapı tarafından yapımına başlanan Galatown'da fiyatlar 123 bin 614 YTL'den başlıyor.


Yapımı yakında tamamlanacak olan GalaTown projesinin  ilk etabını oluşturan daireler ise, KDV hariç  123 bin 614 ile  309 bin 100 YTL arasında her türlü talebi karşılayabilecek şekilde tasarlandı.  CER Yapı bu doğrultuda Garanti Bankası işbirliğinde "Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nde"  yer alan firma çalışanlarına çok özel imkanlar sunuyor. Aralık ayına kadar sürecek olan bu kampanya doğrultusunda GOSB ve Gebze Bölgesi firma ya da kurum çalışanları aylık %0,99'dan başlayan ve 240 aya kadar vadelendirilen özel konut finansman imkanı ile ev sahibi olabilecekler. Ayrıca bir diğer avantaj ise, konut kredisi kullanan bölge çalışanlarının, GalaTown projesinden ev almaları durumunda dosya masrafı ödemeyecek olmaları.

GalaTown, sürekli büyüme gösteren Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nin  konut açığını  gidererek,  proje kapsamındaki 25 bin metrekarelik GALALIFE Alış-Veriş Merkezi ve 80 dairelik rezidans projesi ile  bölgenin ilk alışveriş ve eğlence merkezi olarak Bayramoğlu'nu, İstanbul'un popüler bölgelerinden biri haline getirecek.


TEM otoyolu, Sabiha Gökçen Havaalanı, John Hopkins Hastanesi ile komşu olan Galatown, ev sahiplerine sunduğu avantajlarla,  çok yakın bir zamanda hayata geçecek olan Pendik Marinası, kongre ve fuar merkezleri ile de büyük değer kazanacak bir gayrimenkul yatırımı özelliğini taşıyor. 

www.galatown.com

444 4 237

Projenin görselleri için tıklayınız...