31 / 01 / 2023

Gayrimenkulün cazibesi ünlüleri sardı

Gayrimenkulün cazibesi ünlüleri sardı

Ünlülerin en gözde yatırım aracı hala konut olsa da artık arsa ve lojistik gayrimenkul gibi değişik enstrümanlara yatırım yapanlar da var.

 


Değişen trendler ünlülerin gayrimenkul yatırımlarına da yön veriyor. Ünlülerin en gözde yatırım aracı hala konut olsa da artık arsa ve lojistik gayrimenkul gibi değişik enstrümanlara yatırım yapanlar da var. Küresel gayrimenkul yatırımları da bu günlerde ünlüler arasında çok moda...


Şov dünyasının ünlüleri, parasını gayrimenkule yatırıyor. Sağlam bir yatırım olarak görülen ve fazla işletme becerisi olmadan da para kazandırabilen gayrimenkul yatırımlarının, eskiden beri şov dünyasının gözdesi olduğu biliniyor. Ancak günümüzün değişen ve gelişen trendleri, ünlülerin gayrimenkul yatırımlarını da değiştiriyor. Önceleri kazandığı paraları sadece konuta yatıran ünlülerin en gözde yatırım aracı hala konut olsa da artık arsa ve lojistik gayrimenkul gibi değişik enstrümanlara yatırım yapanlar da var. Küresel gayrimenkul yatırımları da bu günlerde ünlüler arasında çok moda. Bununla birlikte gayrimenkulün son yıllarda gösterdiği gelişim süreci ve vaat ettiği kar, bazı ünlü isimleri müeahhitliğe bile yöneltti.
Geri Dön