Gaziantep Geneyik'te sosyal tesis inşaatı başladı!

Gaziantep Geneyik'te sosyal tesis inşaatı başladı!Şahinbey Belediyesi Geneyik Mahallesine bir sosyal tesis kazandırılıyor. Şahinbey İlçesi’nin yeni mahallelerinden olan Geneyik Mahallesi’ne 179.00 metrekare alan üzerine 2 kattan oluşacak olan sosyal tesisin yapımına başlandı.


Şahinbey Belediyesi her mahalleye bir sosyal tesis yapma hedefinde adım adım ilerliyor. Şahinbey ilçe’nin yeni mahallerinden olan Geneyik Mahallesine bir sosyal tesis kazandırılıyor.


Şahinbey Belediyesi, yaptığı 73 sosyal tesisi ile geleceğe umutla bakan gençlerin ve çocukların umudu olmaya devam ediyor. Her Mahalleye bir Sosyal Tesis sloganıyla yola çıkan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, her geçen gün büyüyen Şahinbey ilçesine hizmetlerini aralıksız sürdürmeye devam ediyor.


Yakın zamanda Şahinbey İlçesi’nin yeni mahallelerinden olan Geneyik Mahallesi’ne 179.00 metrekare alan üzerine 2 kattan oluşacak olan sosyal tesisin yapımına başlandı. Köyün ihtiyaçlarına cevap vermek için planlanan sosyal tesis mahalle sakinlerini mutlu etti. Yapılan sosyal tesiste Erkek-Bayan taziye evi, muhtarlık odası ve 2 adet sınıf bulunacak.


BAŞKAN TAHMAZOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Geneyik Mahalle Muhtarı Mustafa Koyuncu yapılan sosyal tesisten dolayı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ederek, “Köyümüzün böyle bir sosyal tesise ihtiyacı vardı. Bu ihtiyacımız Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu tarafından karşılandı. Tesisimizin içerisinde kuran kurslarımız, taziye evimiz ve muhtarlığımız bulunacak. Bize böyle bir sosyal tesisi kazandıran Şahinbey Belediye başkanımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Milliyet