Gaziosmanpaşa Karayolları Kentsel Dönüşüm Projesi’nde kuralar çekiliyor!

Gaziosmanpaşa Karayolları Kentsel Dönüşüm Projesi’nde kuralar çekiliyor! Gaziosmanpaşa Karayolları Kentsel Dönüşüm Projesi’nde kuralar çekiliyor!

Gaziosmanpaşa Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından hayata geçirilen Karayolları Mahallesi 1. Etap Kentsel Dönüşüm Projesi’nde kuraları çekiliyor. 


Gaziosmanpaşa Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) işbirliğiyle yükselen Karayolları Mahallesi 1. Etap Kentsel Dönüşüm Projesi’nde hak sahipleri kura çekimiyle belli olacak.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Gaziosmanpaşa’da kentsel dönüşüm konutları hak sahipleriyle buluşmaya devam ediyor. Karayolları Mahallesi'nde inşa edilen kentsel dönüşüm konutları için kura çekimi düzenlenecek. 

Yeşil alan ve sosyal tesislerin sayısı arttı

Gaziosmanpaşa Kültür ve Sanat Merkezi Konferans Salonu’nda noter huzurunda yapılacak kura çekiminde vatandaşlar, yeni evlerine kavuşacak. Projede modern konutların yanı sıra yeşil alan ve sosyal tesislerin sayısı da artırıldı. 

Bin 200 kişi kapasiteli camii

Karayolları Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında bin 200 kişi kapasiteli camii, kapalı spor salonu, kapalı bay-bayan yüzme havuzu, çocuk parkı, kafeterya alanı, 32 derslikli Fen Lisesi ve spor salonu ile her daireye özel bir otopark alanı yer alıyor.