Çukurova Balkon

Gopal Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gopal Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Gopal Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gopal Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Hatem Mohammed imzasıyla kuruldu.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!Gopal Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Hatem Mohammed  imzasıyla kuruldu. 


Gopal Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1-Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, ofis, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek; bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek. Gayrimenkuller üzerine irtifak, intifa, sükna, kat mülkiyeti, kat irtifakı, şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek. 2-Eğitim ve öğretim hizmetleri konusunda Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarının izin verdiği her seviyede ana okulu, ilköğretim okulu, lise, yüksek okul ve üniversite açabilir, işletebilir. Her Seviyede eğitim gören yurt içi ve yurt dışı öğrencilerine eğitim danışmanlığı yapmak. 3-Yurt içinde ve yurt dışında her türlü televizyon, radyo, sinema, video sistemleri, yazılı ve yazısız basın araçları, ışıklı ve hareketli panolar, basılı malzemeler, tabela, afiş, afişet, pankart, açık hava panoları ve diğer yararlanabilecek araç ve yöntemlerle reklamcılık faaliyetlerinde bulunmak 4-Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin, iş adamlarının yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma, rehberlik ve ticari danışmanlık hizmetlerini yürütmek 5-Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak. 6-Yurt içinde ve dışında her nevi kara, hava ve deniz nakil vasıtaları ile yük ve eşya taşımacılığı, nakliye komisyonculuğu yapmak 7-konusuyla ilgili yurt içi ve yurt dışı danışmanlık, mümessillik, müşavirlik hizmetlerini yapmak 


Gopal Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi adres; CUMHURİYET MAH.ERGENEKON CAD. 10/10 ŞİŞLİ