06 / 07 / 2022

Gram altın 950 TL'ye dayandı! Altın fiyatları artacak mı? Analistlerden bomba tahmin!

Gram altın 950 TL'ye dayandı! Altın fiyatları artacak mı? Analistlerden bomba tahmin!

Uluslararası piyasalarda ons altın  yukarı yönlü hareket ederken, gram altın 950 TL bandına yaklaştı. Peki altın fiyatlarını neler bekliyor? Altın fiyatları yükselecek mi? Gram altın artacak mı? İşte altını olanların ve yatırımcıların merak ettiği o soruların yanıtları...Son günlerde küresel piyasalarda yaşanan dalgalanmalar sebebiyle altın ve dolar fiyatları yatırımcıların en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. 

Gram altın 950 TL ye dayandı! Altın fiyatları artacak mı? Analistlerden bomba tahmin!

Altın yatırımcıları ve yastık altında altını olan vatandaşlar son dakika altın fiyatlarını araştırıyor. Aynı zamanda 'Altın fiyatları yükselecek mi? Gram altın artacak mı?' sorularının yanıtlarını da araştırıyor.

Peki altın fiyatlarını neler bekliyor? Altın fiyatları yükselecek mi? Gram altın artacak mı? İşte altını olanların ve yatırımcıların merak ettiği o soruların yanıtları...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.