14. Gayrimenkul Zirvesi

14. Gayrimenkul Zirvesi

Gayrimenkul sektörünün en önemli buluşma noktası olan 14. Gayrimenkul Zirvesi İstanbul'da başladı. Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce video konferans yöntemi ile bağlanarak konuşma yaptı.

'Batının 400 yılda yaptığı kentleşmeyi 40 yılda yaptık'

14. Gayrimenkul Zirvesi’nde konuşan Türkmedya Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak, Batı'nın 400 yılda gerçekleştirdiği kentleşmeyi Türkiye'nin 40 yıla sığdırdığını söyledi. İşte açıklamalar...

'En büyük reklam veren sektör gayrimenkul sektörü'

14. Gayrimenkul Zirvesi’nde konuşan Hürriyet Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı, marka konutların önem kazandığını, son 5 yıldır en büyük reklam verenin gayrimenkul sektörü olduğunu söyledi.

GYODER 14. Gayrimenkul Zirvesi 4 Aralık'ta!

GYODER, Türkiye gayrimenkul sektörünün önemli platformu olan Gayrimenkul Zirvesi' nin 14.'cüsünü ''Gayrimenkulün Büyük Resmini Birlikte Çiziyoruz'' konsepti ile 4 Aralık 2014 Perşembe günü gerçekleştiriyor.

Halk GYO'nun 14 gayrimenkulü 5 yıllığına Halk Bankası'na kiralandı!

Halk GYO'nun mülkiyetinde bulunan ve T.Halk Bankası A.Ş. ile olan 5 yıllık kira sözleşme süresi 30 Ekim 2020 tarihinde dolan ekli listede yer verilen 14 adet gayrimenkulün, 5 yıllığına T.Halk Bankası A.Ş.'ne kiralanması hususunda sözleşme imzalandı. 

İzmir'de 7.6 milyon TL'ye satılık 14 gayrimenkul!

İzmir İli Dikili Belediye Başkanlığı, Bergama ve Dikili'de yer alan 14 adet gayrimenkulü 7 milyon 674 bin TL bedelle satışa çıkardı.

14. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi 28 Mart'ta! 

Yeni gelişmekte olan inovasyon yaratan pazarlar için geniş çaplı ve en etkili gayrimenkul yatırım fuarı olan 14.Gayrimenkul Fuarı, alıcı, satıcı ve yatırımcıyı 28-29 Mart tarihlerinde Hilton'da buluşturuyor...

Reysaş 6 ildeki 14 gayrimenkulün 2019 değerleme raporunu yayınladı!

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 6 farklı şehirde yer alan yer alan 14 gayrimenkulünün 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Orhangazi Belediyesi'nden 34.7 milyon TL'ye satılık 14 gayrimenkul!

Orhangazi Belediye Başkanlığı, 14 adet gayrimenkulü 34 milyon 775 bin TL'ye satıyor. Gayrimenkullerin ihalesi 16 Ekim'de gerçekleşecek.

Kahramanmaraş'ta 160.6 milyon TL'ye satılık 14 gayrimenkul!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı, 14 gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkullerin satış bedeli 160 milyon 663 bin 119 TL olarak belirlendi.

Kayseri Belediyesi'nden 43 milyon TL'ye satılık 14 gayrimenkul!

Mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na ait olan Kocasinan İlçesi Şeker Mahallesinde yer alan 14 adet konut + ticaret alanı arsalar toplamda 43 milyon 150 bin TL bedel ile satışa çıkarıldı. 

Beylikdüzü Belediyesi'nden 7.6 milyon TL'ye satılık 14 gayrimenkul!

Mülkiyeti Beylikdüzü Belediyesi'ne ait olan 14 adet gayrimenkul toplamda 7 milyon 610 bin TL bedel ile satışa çıkarıldı. 

ÖİB 6 ildeki 14 gayrimenkulün ihalesini erteledi!

ÖİB, Muğla, Amasya, Karaman, Diyarbakır, Kahramanmaraş ve Ankara illerinde yer alan 14 adet taşınmazın ihale tarihini erteledi...

Başiskele'de 52.3 milyon TL'ye satılık 14 gayrimenkul!

Başiskele Belediyesi, 3 mahalledeki 14 gayrimenkulü ihale ile satıyor. İhale 30 Ekim'de yapılacak...

TrendERA Gayrimenkul Zirvesi gerçekleşti!

Gayrimenkul profesyonellerinin ve girişimcilerin bir araya gelerek network ve yeni iş fırsatlarının geliştirildiği TrendERA Gayrimenkul Zirvesi Marriot Şişli'de gerçekleşti.

16. gayrimenkul zirvesi sonuç bildirgesi!

GYODER’in 2000 yılından bu yana düzenlediği Gayrimenkul Zirvelerinin 16'ncısı Türkiye Gayrimenkul Sektörünün DNA’sı Mercek Altında temasıyla gerçekleştirildi. GYODER tarafından 16. gayrimenkul zirvesi sonuç bildirgesi yayınlandı...

ÖİB 3 ildeki 14 gayrimenkulü özelleştiriyor!

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Ankara, Erzurum ve Yalova'daki 14 gayrimenkulü satış yöntemi ile özelleştiriyor. İhale 24 Mayıs'ta gerçekleşecek..

14. Gayrimenkul Zirvesi Haberi

14. Gayrimenkul Zirvesi

14. Gayrimenkul Zirvesi'nde konuşan Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı insanlık tarihinin 20. yüzyılda kırlardan şehirlere, az gelişmiş ülkelerin çok gelişmiş ülkelere göçüne tanık olduğunu belirterek, “Biz Hürriyet olarak reklamların yanı sıra ekonomik ve sosyal haberlerle de bu tarihi dönüşümün medyadaki ortağı olmaktan gurur duyuyoruz" dedi. Vuslat Doğan Sabancı sektörde markalaşma açısından heyecanlı bir dönüşüm yaşandığına dikkat çekerken "Artık marka projeler çağı başlamış durumda" diye konuştu.


14. Gayrimenkul Zirvesi'nin detayları videolarımızda! İzlemek için tıklayınız!


Gayrimenkul sektörünün en önemli...