212 istanbul içi

212 istanbul içi

Bağcılar'da gerçekleştirdiği '212 İstanbul' adlı alışveriş merkezi için 100 yabancı fonun kapısını çaldığı Edip İplik, Morgan Stanley'e çoğunluk hisselerini satma konusunda görüşmelere başladı. Firma bağlı bulunduğu Akın Grubu'nun Merter'deki arazisi üzer

İstanbul trafiğine çözüm kent içi raylı sistem!

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda milletvekillerinin sorularını yanıtlayan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turhan, İstanbul trafiğinin çözümüne ilişkin, kent içi raylı sistem projelerinin olduğunu söyledi...

İstanbul’da deprem sonrasında taşınma hareketliliği arttı!

Armut. com, İstanbul’da yaşanan depremin arından, taşınma verilerini inceledi. Verilerine göre, depremden önceki hafta ile deprem haftası karşılaştırıldığında İstanbul içi taşınma taleplerinde yüzde 11 arttı...

Kent içi raylı sistemlere 7,5 milyar liralık bütçe!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından aralarında İstanbul banliyo hatlarının iyileştirilmesi, İstanbul ve Sabiha Gökçen havalimanları metro bağlantılarının da bulunduğu kent içi raylı sistemlere 7,5 milyar lira bütçe ayrıldığı açıklandı.

Adnan Oktar'ın Çengelköy'deki villasının içi görüntülendi!

Adnan Oktar Çetesi'nin Çengelköy'deki villasının içi görüntülendi. İstanbul Boğazı manzaralı milyon dolarlık köşkte, lüks yaşamından izler bulunuyor. 

Evvel İstanbul'un kısmi kesin kabul tutanağı onaylandı!

Evvel İstanbul'un 978 Ada 1 Parsel A1, A2, A3, B1, B2, B3, B4, B5, B6, B7, B8, B9, C1, C2, C3 Bloklar İle Bu Bloklara Ait Otopark, Altyapı ve Çevre Düzenleme İşleri ile Ada İçi Yolların kısmi kesin kabul tutanağı onaylandı...

Kanal İstanbul'a komşu milyarlık lojistik üs projesi geliyor!

Yurt İçi Nakliyeciler Derneği (YND), Kanal İstanbul’a komşu Avrupa’nın en büyük lojistik üslerinden birini inşa etmek için çalışmalarına başlıyor.

Başakşehir 3. İstanbul'da 416 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

1.203 konut ve 212 ticari birimden meydana gelen Başakşehir 3. İstanbul projesinde uygun ödeme seçenekleri ve uygun fiyat avantajı ile daire sahibi olunabiliyor. Başakşehir 3. İstanbul'da 416 bin TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi olabilmek mümkün.

3. İstanbul 2018 ödeme seçenekleri!

İstanbul Başakşehir'de hayata geçirilen 3. İstanbul projesi 1.203 konut ve 212 ticari birimden meydana geliyor. 3. İstanbul 2018 ödeme seçenekleri haberimizde yer alıyor. 

3. İstanbul Bahar Kampanyası 2018!

3. İstanbul Bahar Kampanyası 2018 detayları haberimizde yer alıyor. Asaf İş Adi Ortaklığı imzasıyla hayata geçirilen proje 1.203 konut ve 212 ticari birimden oluşuyor. 

Seleks, 3rd İstanbul Gayrimenkul'e ortak oldu!

İttifak Holding'in grup içi şirketlerinden Seleks A.Ş., 3rd İstanbul Gayrimenkul Adi Ortaklığı'na yüzde 50 oranında ortak oldu.

Asaf 3. İstanbul fiyat listesi!

Aylık 2 bin 350 TL'den başlayan taksitlerle daire sahibi olunabilen Asaf 3. İstanbul projesi 1.203 konut ve 212 ticari birimden meydana geliyor. Asaf 3. İstanbul fiyat listesi 514 bin TL'den başlıyor ve 1 milyon 216 bin TL'ye kadar çıkıyor.

Üçüncü İstanbul konut fiyatları ne kadar?

Toplam 1.203 konut ve 212 ticari birime yer verilen 3. İstanbul projesinde 2 bin 350 TL'den başlayan taksitlerle daire sahibi olunabiliyor. Peki Üçüncü İstanbul konut fiyatları ne kadar?

3. İstanbul Başakşehir 2017 satış fiyatları!

İstanbul Başakşehir'de Asaf İş Adi Ortaklığı tarafından hayata geçirilen 3. İstanbul projesi ''Başka Bir İstanbul'' sloganıyla tanıtılıyor. Projede 1.203 konut ve 212 ticari birime yer veriliyor...

212 istanbul içi

212 istanbul içi 212 istanbul içi

Bağcılar'da eski fabrikasının arazisi üzerinde gerçekleştirdiği 212 İstanbul Alışveriş merkezi için 100'e yakın yabancı fonun kapısını çaldığı Edip İplik, Morgan Stanley'e çoğunluk hisselerini satmak konusunda görüşmelere başladı. Morgan Stanley'in satın alacağı hisse oranının 6 hafta içinde tespit edileceğini belirten Edip İplik Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Koç, bu ortaklığın yeni projelerde de sürebileceğine dikkat çekerek, "Buradaki anlaşmamız direkt olarak satış değil, uzun vadede ortaklık anlaşması. Bir ortakla her türlü projeye açılabilirsiniz. Akın Grubu olarak Merter'deki yerimiz de yine bir gayrimenkul projesi için uygun olabilir. Bu proje gerçekleşebilirse yine Morgan Stanley ile ortaklık kurulabilir" dedi.
Almanya'yla görüştük: Ortaklık konusunda Morgan Stanley'in Türkiye'deki gayrimenkul geliştirme şirketi Multi Turkmall'dan bağımsız olarak direkt Almanya ile görüştüklerine...