2.Emlak ve Gayrimenkul Zirvesi

2.Emlak ve Gayrimenkul Zirvesi

Türkiye’nin birbirinden önemli isimlerini buluşturacak olan 2.Emlak ve Gayrimenkul Zirvesi Bursa'da gerçekleşecek. 

Alrashed Emlak Ve Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alrashed Emlak Ve Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 20 bin TL sermaye bedeli ile A.Fadhıl Saleh al-Msaleekh tarafından kuruldu.

Jundioğlu Emlak Ve Gayrimenkul Danışmanlığı İnşaat Dekorasyon İthalat İhracat Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Jundioğlu Emlak Ve Gayrimenkul Danışmanlığı İnşaat Dekorasyon İthalat İhracat Ticaret Ltd.Şti. bugün Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Emin Jundioğlu tarafından kuruldu.

Karaca Group Emlak Ve Gayrimenkul Danışmanlığı Turizm İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karaca Group Emlak Ve Gayrimenkul Danışmanlığı Turizm İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Esat Karaca tarafından kuruldu.

İmaj İnşaat Turizm Emlak Ve Pazarlama Limited Şirketi Metropol Şubesi açıldı!

İmaj İnşaat Turizm Emlak Ve Pazarlama Limited Şirketi Metropol Şubesi Ataşehir'de 2 milyon 105 bin TL sermaye bedeli ile Tekin Alp Göksel tarafından açıldı.

İmaj İnşaat Turizm Emlak ve Pazarlama Limited Şirketi Metropol Şubesi açıldı!

İmaj İnşaat Turizm Emlak ve Pazarlama Limited Şirketi Metropol Şubesi bugün Ataşehir'de 2 milyon 105 bin TL sermaye bedeli ile Tekin Alp Göksel tarafından açıldı. 

Adalet Bakanlığı 2019'da 2 cezaevi ve 94 adliye binasına kira ödüyor!

Adalet Bakanlığı, 2019 Yılı Faaliyet Raporu’nda gayrimenkul bilgilerini yayınlandı. Rapora göre, bakanlık 2 ceza ve infaz kurumu, 94 adliye binasına kira ödüyor.

BOSS4 Gayrimenkul, İran'da yeni projeleri ile gövde gösterisi yapacak!

Akkuş Gayrimenkul, Lübnanlı ortağıyla kurduğu Boss4Gayrimenkul’ü temsilen B2B Iran & Turkey 2. Emlak ve Yatırım Proje Görüşmeleri Organizasyonu’nda, yeni projeleriyle gövde gösterisi yapacak... 

Ekin İstanbul Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Ekin İstanbul Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Özgüven tarafından kuruldu. 

Doğa Turizm Otelcilik İnşaat ve Gayrimenkul Yatırım Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Fatih 2 No'lu Şubesi açıldı!

Doğa Turizm Otelcilik İnşaat ve Gayrimenkul Yatırım Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Fatih 2 Nolu Şubesi 29 milyon 980 bin TL sermaye bedeliyle açıldı.

Sev Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sev Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Erdal Sevimli ve Sevinç Akyıl tarafından kuruldu.

KRM Emlak İnşaat Gayrimenkul Gıda Limited Şirketi kuruldu!

KRM Emlak İnşaat Gayrimenkul Gıda Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 13 milyon TL sermaye bedeli ile Ejder Uzel ve Selçuk Öğüt tarafından kuruldu. 

Seezar Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı İnşaat Gıda ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Seezar Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı İnşaat Gıda ve Ticaret Limited Şirketi Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Hani Endrees tarafından kuruldu.

Evim Türkiye Emlak ve Gayrimenkul Fuarı Almanya'da açıldı!

Almanya, Düsseldorf'ta düzenlenen Evim Türkiye Emlak ve Gayrimenkul Fuarına 72 firma katıldı. Fuar kapılarını bugün açtı...

2.Emlak ve Gayrimenkul Zirvesi

2.Emlak ve Gayrimenkul Zirvesi 2.Emlak ve Gayrimenkul Zirvesi


Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Emlak ve Gayrimenkul sektörünü yakından ilgilendiren bir çok önemli konunun ele alınacağı “2.Emlak ve Gayrimenkul Zirvesi” 9 Aralık 2017 Cumartesi günü saat 12.30’da Sheraton Bursa’da düzenlenecek olan zirve ile yapılacak.

“Gayrimenkulde Kadın Liderler, Türkiye Pazarında Franchise Markaların Rolü, Gayrimenkulde Bölgesel Beklentiler, Yeni Emlak Yasası ve 2023 Yolunda Paranın Yönü ve Yeni Dünya Düzeni” olmak üzere toplam 5 oturum olarak gerçekleşecek zirvenin ana konuşmacısı ise Türkiye’nin önde gelen ekonomist ve yazarlarından İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Ramazan Kağan Kurtoğlu olacak.

Zirve ile gayrimenkul sektöründeki kadın iş gücü ve katma değerinin mercek altına alınacak. Gayrimenkul Zirvesi'ndeki bu yıl ki ana tema "Gayrimenkulde Kadın Liderler" olarak belirlediklerini dile getiren Organizasyon Komitesi Başkanı Utku Çalışkan, sektördeki yenilikçi fikirlerin artması...