3 Boyutlu Konut Satış Sistemi

3 Boyutlu Konut Satış Sistemi

16. Gayrimenkul Zirvesi’nde, Türk mühendislerden inşaat sektörünü canlandıracak müthiş yazılımın tanıtımı gerçekleştirildi. 

İstanbul'da 3 boyutlu yazıcı ile ev inşa edildi!

Türkiye'nin ilk 3 boyutlu yazıcı ile üretildi. İstanbul'da inşa edilen bu ev, Türkiye'nin ilk yaşam projesinin de başlangıcı oldu.

3 boyutlu yazıcıyla basılan ilk ev kullanıma sunuldu!

3 boyutlu yazıcı aracılığıyla Avrupa’daki ilk ‘Taş Devri’ konutu Hollanda Eindhoven'da kullanılıyor. 94 metrekare büyüklüğe sahip olan konut için ödenecek kira bedeli aylık 800 Euro olarak belirlendi.

Avrupa'nın ilk yaşanabilir 3 boyutlu baskı evi kiracılarına teslim edildi!

Hollanda Eindhoven'da tamamen 3 boyutlu yazıcıyla yapılan ev kiracılarına teslim edildi...

Emlak Konut Köy 3. Etap değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy 3. Etap Konut İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi (KÖY 3. ETAP) projesi için hazırlatılan gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. 

Bursa'da konut projelerinin maketleriyle katma değerli ihracat!

Bursa'da faaliyet gösteren bir firma  CNC işleme, lazer kesme ve 3 boyutlu yazıcı yöntemi kullanarak milimetrik ölçümlerle konut projeleri için maket hazırlıyor. 

3 boyutlu teknolojiler inşaat alanında önemli paya sahip! 

3 boyutlu teknoloji pazarının büyüklüğünün 2024 yılında 72 milyar dolar seviyelerine çıkması bekleniyor. Hızla gelişen 3 boyutlu teknoloji inşaat alanlarında önemli paya sahip durumda.

Elazığ'da 1 sene içinde 3 bin konut teslim edildi!

Önceki gün çekilen kura ile Elazığlı depremzedeler yeni evlerine kavuştu. Böylelikle bir senede 3 bin konut teslim edilmiş oldu. 

İngiltere'de konut fiyatları yüzde 7,3 arttı!

İngiltere'de bu yıl konut fiyatları son 6 yılın en yüksek artışı yaşadı. 7.3 artan konut fiyatlarının gelecek yıl düşmesi bekleniyor. 

Emlak Konut GYO KÖY Zekeriyaköy 3. Etap 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO'nun İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy 3. Etap Konut İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi (KÖY 3. ETAP) projesi için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu yayınlandı. 

İzmir Bayraklı'ya 3 bin konut!

30 Ekim'de İzmir'de meydana gelen deprem ardından yürütülen çalışmalar tamamlanıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın talimatıyla Bayraklı'ya ilk etapta 3 bin konut inşa edilecek.

Emlak Konut GYO Zekeriyaköy 3. Etap ihalesine 5 teklif!

Emlak Konut GYO'nun İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy 3. Etap Konut İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi ihalesi tamamlandı. İhaleye en yüksek teklifi 315 milyon 100 bin TL ile Torkam İnşaat verdi. 

Emlak Konut GYO KÖY Zekeriyaköy'ün 3. Etap ihalesi 16 Eylül'de! 

Emlak Konut GYO'nun İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy 3. Etap Konut İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi ihalesi 16 Eylül 2020 tarihinde gerçekleşecek.

KAIVEN'den Fildişi Sahilleri'ne 3 bin konut!

İnşaat alanında yeni yatırım hazırlıklarını başlatan KAIVEN "Homee" platformu ile uluslarası çapta düşük ve orta gelirlilere konut sahibi olma fırsatı sunuyor. KAIVEN, Fildişi Sahilleri'ne 3 bin konut inşa edecek...

3 Boyutlu Konut Satış Sistemi Haberi

3 Boyutlu Konut Satış Sistemi

GYODER’in düzenlemiş olduğu 16. Gayrimenkul Zirvesi’nde, Türk mühendislerden inşaat sektörünü canlandıracak müthiş yazılımın tanıtımı yapıldı. 


“Topraktan Satış” adı verilen yöntemle tüketiciler bina yokken inşaat firmasından daire ya da iş yerlerini uygun fiyatla satın almak istemekte olup bu durum bir çok sorunu da beraberinde getirmekteydi. 


CODE5 Yazılım yönetim kurulu üyesi Çetin Özer, sektörün konuştuğu yazılımla ilgili yaptığı açıklamasında şunlara değindi: “Bugüne kadar maket üzerinden satışla konut sahibi olmak isteyen alıcılar, sınırlı bir görünümle ve sadece hayal gücüne dayalı anlatımla satın alma işlemlerini gerçekleştiriyorlardı. Geliştirmiş olduğumuz yazılım sayesinde müşteriler artık satın alacakları konutun içinden birebir gerçek manzarasını ve konumunu gerçeğe yakın bir görüntüyle inceleyerek karar verebilmektedirler. Örneğin; dairenin havuzu ya da bahçeyi görüp görmediği ya da hangi cepheden güneş...