3 boyutlu uygulama

3 boyutlu uygulama

Markalı konut projelerini, gerçeğe en yakın 3 boyutlu görüntülerle sunan ve yeni uygulaması ile artık kat planlarını da 3 boyutlu sergileyen 3DKonut.com, ziyaretçilerine, İstanbul'daki projeler hakkında pek çok detayı bir arada veriyor.

3 boyutlu uygulama Yalova'da konut bulmayı kolaylaştırıyor!

Yalovalılara beğendikleri markalı konut projelerini satış ofislerine gitmeden internet üzerinden gezme imkanı veren emlak portalı 3DKonut.com, müşterilerin yaşam stilleri, ihtiyaçları ve hayallerine uygun projeleri tek ekranda sunuyor.

3 boyutlu uygulamayla Muğla'da konut bulmak kolaylaşıyor!

Genç bir girişimci tarafından uygulamaya geçirilen projeyle, oturduğunuz yerden satın almak istediğiniz evin tüm özelliklerini 3 boyutlu olarak görebilmek mümkün hale geliyor.

3 boyutlu uygulama Çanakkale'de konut bulmayı kolaylaştırıyor!

3 boyutlu uygulama ile Çanakkale'den ev almak isteyenler, beğendikleri markalı konut projelerinin satış ofislerine gitmeden önce, dairenin içini ve dışını internet üzerinden gezdiriyor.

3 boyutlu uygulama Antalya'da konut bulmayı kolaylaştırıyor!

3 boyutlu uygulama, ev almak isteyen Antalyalılara, beğendikleri markalı konut projelerinin satış ofisine gitmeden önce, dairenin içini ve dışını internet üzerinden gezdiriyor.

3 boyutlu uygulamayla Gaziantep'te konut bulmak kolaylaşıyor!

3 boyutlu uygulama, ev almak isteyen Anteplilere, beğendikleri markalı konut projelerinin satış ofislerine gitmeden önce, dairenin içini ve dışını internet üzerinden gezdiriyor.

3 boyutlu uygulamayla Mersin'de konut bulmak kolaylaşıyor!

3 boyutlu uygulama, ev almak isteyen Mersinlilere, beğendikleri markalı konut projelerinin satış ofislerine gitmeden önce, dairenin içini ve dışını internet üzerinden gezdiriyor.

3 boyutlu uygulamayla Konya'da konut bulmak kolaylaşıyor!

3 boyutlu uygulama, ev almak isteyen Konyalılara, beğendikleri markalı konut projelerinin satış ofislerine gitmeden önce, dairenin içini ve dışını internet üzerinden gezdiriyor.

3 boyutlu gayrimenkul turu platformu geliyor!

Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi, üç boyutlu "360 Derece Sanal Gayrimenkul Turu Platformu"nu piyasaya sunmak için çalışmalara başladı.

Avrupa'nın ilk yaşanabilir 3 boyutlu baskı evi kiracılarına teslim edildi!

Hollanda Eindhoven'da tamamen 3 boyutlu yazıcıyla yapılan ev kiracılarına teslim edildi...

Bursa'da konut projelerinin maketleriyle katma değerli ihracat!

Bursa'da faaliyet gösteren bir firma  CNC işleme, lazer kesme ve 3 boyutlu yazıcı yöntemi kullanarak milimetrik ölçümlerle konut projeleri için maket hazırlıyor. 

3 boyutlu teknolojiler inşaat alanında önemli paya sahip! 

3 boyutlu teknoloji pazarının büyüklüğünün 2024 yılında 72 milyar dolar seviyelerine çıkması bekleniyor. Hızla gelişen 3 boyutlu teknoloji inşaat alanlarında önemli paya sahip durumda.

Gayrimenkul alacaklar dikkat! Tapuda yeni sistem!

Tapuya yeni sistem geliyor. Dolandırıcılığın engellenmesi için artık alınacak gayrimenkulün 3 boyutlu görüntüsü olacak. Şu an ise iki boyutlu sistem hazır. İşte tapudaki yeni sistemin ayrıntıları...

Tapuda üç boyutlu uygulama geliyor!

Ev satış işlemlerinde yeni dönem başlıyor. Yeni uygulama olan “üç boyutlu kadastro" ile dublörlü tapu sahteciliğinin önüne geçilecek ve satış işlemlerinde bu tür dolandırma yöntemleri kullanılmayacak. 

Murat Kurum: 81 ilin 3 boyutlu dijital ikizini çıkardık!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Nöbetçi Bakan" uygulaması kapsamında geldiği Meclis'te, gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Murat Kurum kentsel dönüşüm kapsamında, "81 ilin 3 boyutlu dijital ikizini çıkardık" dedi...

Şehirlerin 'dijital ikizi' ile afetlere önlem alınacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından tüm şehir merkezlerinin 3 boyutlu olarak dijital ortama aktarılması amacıyla gerçekleştirilen proje tamamlandı.

Şehirlerin 3 boyutlu dijital ikizleri oluşturuldu!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "Şehirlerimizin 3 boyutlu dijital ikizlerini oluşturduk. 2020 yılında sistem tüm belediyelerimizin kullanımına açılacak. Böylelikle, yapılar izlenecek ve kaçak yapılar dijital olarak takip edilip önlenebilecek" şeklinde konuştu...

Murat Akça: 3 boyutlu planlamaya geçelim!

Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı'nda konuşan Emlak Komisyonu Başkanı Murat Akça, “Ankara'da 3 boyutlu kentsel tasarım anlayışıyla yeni bir sürecin Türkiye'deki öncüsü olalım" diye konuştu…

3 boyutlu tapu dönemi başlıyor!

3 boyutlu kent modellerini devreye giriyor. 4 yılda tüm Türkiye'ye yaygınlaştırılması planlanan uygulama kapsamında metrekareler metreküp olacak.

15 milyon kaçak yapıya 3 boyutlu takip!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, imara aykırı olarak inşa edilen binaları uydudan görüntüleyecek. Yerel yönetimler de imar planı hazırlarken bu sistemi kullanacak.

İnşaat hatasını azaltan yeni model geliyor!

İnşaat hatalarını engellemek, projelerde maliyeti düşürmek için yeni bir sisteme geçiliyor. Yeni uygulama ile inşaatın 3 boyutlu simülasyonu yapılıyor, tüm eksiklikler önceden tespit edilebiliyor. 

3 boyutlu uygulama Haberi

3 boyutlu uygulama

Markalı konut projelerini, gerçeğe en yakın 3 boyutlu görüntülerle sunan ve yeni uygulaması ile artık kat planlarını da 3 boyutlu sergileyen 3DKonut.com, ziyaretçilerine, İstanbul'daki projeler hakkında pek çok detayı bir arada veriyor. Yaptığı yazılım değişikliği ile versiyon atlayan site, İstanbul'un ilçelerine göre markalı konut projesi arama imkanı da sunuyor. 3DKonut.com ziyaretçileri, bulundukları bölgeye en yakın projeleri listelerken, bu projelere yakın okul, hastane, alışveriş merkezi, restoran gibi noktaları da aynı ekranda görebiliyor. 3DKonut.com'un, ziyaretçilerine sunduğu en önemli avantaj ise, kendi yaşam tarzlarına uygun projeleri listeleyebilme imkanı. En güncel inşaat projelerinin yer aldığı 3DKonut.com'da taraftarlara, alışveriş tutkunlarına, gece gezmeyi sevenlere, çocuklu ailelere, doğa tutkunlarına, yatırım planlayanlara ya da işkoliklere özel proje arama seçenekleri sunuluyor. Kullanıcılar, sitede kendileri için oluşturulan; "1+1'ler, İstanbul'daki...