3. Uluslararası İş Güvenliği Sempozyumuna kimler katıldı

3. Uluslararası İş Güvenliği Sempozyumuna kimler katıldı

TEDAŞ Genel Müdürü Çepni: " Çalışanlara yeterince teçhizat ve eğitim verirsek Avrupalı meslektaşları gibi kazasız belasız çalışırlar " şeklinde açıklamalarda bulundu ...

Türk çiftin NASA projesi: 3 katlı yaşam alanı!

ABD’deki Türk girişimciler Fatih ve Eren Özmen çifti, 2028 yılında emekliye ayrılması beklenen Uluslararası Uzay İstasyonu’nun yerini dolduracak ticari bir uzay istasyonu kuracaklarını açıkladı. Tasarladıkları uzay istasyonu, yörüngede kendiliğinden şişecek ve 3 katlı yaşam alanları sunulacak.

Emlak Konut, İFM kapsamında 3.7 milyar TL'lik sözleşme imzaladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından ihale edilen İstanbul Uluslararası Finans Merkezi projesi kapsamında toplam 3 milyar 701 milyon 200 TL'lik sözleşme imzalandı...

Aygen Erkal: İnşaat sektörü en fazla ihracat gerçekleştiren 3'ncü sektör!

Uluslararası Standardizasyon Zirvesi'nde konuşan Türkiye İnşaat Malzemeleri Sanayiciler Derneği (İMSAD) Genel Sekreteri Aygen Erkal, TÜİK'in inşaat sektörüyle ilgili raporu için, "İnşaat malzemeleri sektörü, otomotiv ve hazır giyimden sonra en fazla ihracat gerçekleştiren 3. sektör." dedi..

Merkür Uluslararası Taşımacılık Turizm Ve Havacılık Anonim Şirketi Şişli Şubesi açıldı!

Merkür Uluslararası Taşımacılık Turizm Ve Havacılık Anonim Şirketi Şişli Şubesi bugün 3 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Folkart projelerine uluslararası 3 ödül!

Folkart’ın Çeşme’de hayata geçirdiği 2 projesi uluslararası alanda 3 ayrı ödül kazandı. 

Türk müteahhitler Afrika pazarına açılacak!

3. Uluslararası Karayolları Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı kapılarını açtı. Fuarda konuşan MCI Fuarcılık Genel Müdürü Ufuk Yavuz Tümer, Türk müteahhitlerinin Afrika pazarına açılacağını açıkladı.

3. Uluslararası Karayolları Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı açıldı!

3. Uluslararası Karayolları Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı, İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen bir törenle açıldı.

Mega projeler 3 Ekim'de görücüye çıkıyor!

Mega projeler İstanbul'da görücüye çıkıyor. 3. Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı 3 Ekim'de başlıyor. 

TeamERA bu yıl 3 büyük ilde gerçekleşiyor!

ABD merkezli uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketi olarak faaliyetlerini sürdüren ERA Gayrimenkul, yılsonu değerlendirme ve 2018 motivasyonu niteliğinde olan eğitim seminerlerini 3 büyük şehirde gerçekleştirecek. 

Uluslararası Tünelcilik Sempozyumu 2 Aralık'ta!

Tünelcilik Derneği, önderliğinde bu yıl Türkiye’nin ev sahipliği yapacağı Uluslararası Tünelcilik Sempozyumu, 2 – 3 Aralık 2017 tarihlerinde gerçekleşecek.

3. Havalimanı inşaatının yüzde 70'i tamamlandı!

10. Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı'na katılan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan, 3. Havalimanı inşaatında yüzde 70'e yakın ilerleme sağlandığını söyledi.

3. Havalimanı’nda inşaat tüm hızıyla sürüyor!

Uluslararası hava taşımacılığına yeni bir soluk getirecek İstanbul’un 3’üncü havalimanı, daha inşaat aşamasında farklı ülkelerden vatandaşların buluşma noktası oldu. İnşaatta halen 9 ülkeden toplam 466 yabancı işçi çalışıyor

3. Havalimanı 57 ülkeye tanıtıldı!

İGA Havalimanları İnşaatı CEO'su Yusuf Akçayoğlu, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü'nün (OECD) Almanya'daki Uluslararası Ulaştırma Forumu'nda (ITF), 57 ülkenin Ulaştırma Bakanlarına 3. Havalimanı projesini tanıttı.

3. Uluslararası İş Güvenliği Sempozyumuna kimler katıldı Haberi

3. Uluslararası İş Güvenliği Sempozyumuna kimler katıldı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Metin Kilci, "Devlet olarak 'Bu dağıtım şirketlerinin hisselerini sattık ötesi bizi ilgilendirmez' deme lüksümüz yoktur. Kamu hizmetinin devamlılığını sağlamak için dağıtım şirketlerinin hayatiyetini de sağlıklı bir şekilde sürdürmemiz zorunludur" dedi.


TEDAŞ Genel Müdürlüğü ile Uluslararası Sosyal Güvenlik Birliği (ISSA) tarafından Belek Turizm Merkezi'nde düzenlenen "3. Uluslararası İş Güvenliği Sempozyumu"  başladı.


Müsteşar Kilci, sempozyumun açılışında yaptığı konuşmada, son yıllarda bireysel kullanıma bağlı teknolojilerin gelişmesi ile elektrik enerjisinin hayatın vazgeçilmez unsuru haline geldiğini ifade etti.


Üretim, iletim, dağıtım zinciri göz önünde bulundurulduğunda elektriğin hayatımıza dahil olması sürecinde bir aşamanın son derece önemli olduğunu aktaran Kilci, zincirin herhangi bir halkasında meydana gelecek aksamanın doğrudan tüketicinin refahına yansıyacağını belirtti.


Kilci, iş güvenliğinin sadece çalışanlar için değil, tüm paydaşlar için aynı derecede...