28 / 09 / 2023

6 ilde elektrik kesintisi

6 ilde elektrik kesintisi

Adana, Mersin, Hatay, Gaziantep, Osmaniye ve Kilis'in bazı bölgelerinde, 22 Şubat'ta elektrik kesintisine gidilecek. İşte Toroslar Elektirk Dağıtım AŞ'den yapılan yazılı açıklama...

6 ilde elektrik kesintisi 19 Aralık 2015!

Toroslar Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Adana, Gaziantep, Mersin, Hatay, Osmaniye ve Kilis'in bazı bölgelerinde 19 Aralık'ta elektrik kesintisine gidilecek.

3 Aralık'ta 6 ilde elektrik kesintisi!

Başkent Elektrik Dağıtım, 3 Aralık 2014 Çarşamba günü Kırıkkale'de 7, Ankara'da 4, Çankırı ile Zonguldak'ta 2, Bartın ve Karabük'te ise 1'er noktaya elektrik verilmeyeceğini açıkladı.

Milli Emlak'tan o ilde 6 bin TL'ye arazi fırsatı! Hem tarih hem de saat verildi! Kaçırmayın!

Milli Emlak'tan o ilde 6 bin TL'ye arazi fırsatı... Hem tarih hem de saat verildi... 6 bin TL'ye arazi fırsatını sakın kaçırmayın...

Ehliyeti olanlar hemen baksın! Tam 6 ilde makam şoförü alımı yapılacak! Son başvuru tarihleri belli oldu!

İŞKUR, Türkiye’nin pek çok farklı illerinde makam şoförü alımı yapılacağını duyurdu. Personel alımı kapsamında başvuru şartları ve son başvuru tarihleri belli oldu.

Hemen kontrol edin! Yarın elektrikleriniz olmayacak! İşte 6 Haziran Salı elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler!

İstanbul’da elektrik kesintisi olacak mı? Elektrik kesileceğinin yaşanacağı ilçeler tek tek araştırılıyor. 6 Haziran 2023 gününde İstanbul’un bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak. İşte ayrıntılar!

Elektrik yarın kesilecek mi? Bedaş elektrik kesintisi! 6 Mayıs 2023 elektrik kesintisi olacak ilçeler!

BEDAŞ, İstanbul’da yarın yani 6 Mayıs 2023 gününde yaşanacak elektrik kesintisine dair ayrıntıları duyurdu. İşte detaylar!

İstanbullular dikkat! Yarın bu ilçelerde elektrik kesintisi olacak! 6 Nisan 2023 elektrik kesintisi olacak ilçeler!

BEDAŞ, İstanbul’da yarın yani 6 Nisan 2023 gününde yaşanacak elektrik kesintisine dair detayları paylaştı. İşte detaylar!

Alışverişlerde yeniden dönem! Artık oraya gidip indirimli olarak ürün alabileceksiniz

Türkiye'de alışveriş konusunda yeni bir dönem başlıyor. KoopBakkal Projesi'nin Aralık 2022 itibarıyla ilk etapta 6 ilde başlatılacağını belirten Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın, bu illerin Trabzon, Sakarya, Yozgat, Tokat, Konya ve Ankara olduğunu aktardı.

TMO'dan şok fındık alımı açıklaması! Fındık fiyatları hangi ilde kaç TL? İşte fındık fiyat listesi 6 Eylül 2022...

TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal, bu sene TMO'nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 10'uncu kez fındık alımıyla görevlendirildiğine dikkat çekti. Bugün hangi ilde fındık kaç lirdan satılıyor? İl il fındık fiyatları ne kadar oldu? İşte 6 Eylül 2022 fındık fiyat listesi...

Hyundai Kona Elektrik'in keyfini hemen sürün ödemeye 2023 Şubat'ta başlayın! 6 Ağustos 2022 fiyat listesi...

Hyundai, çok satan otomobilleri arasında yer alan Hyundai Kona'yı kapsayan Ağustos ayı kampanyası düzenledi! Kampanya kapsamında Hyundai Kona Elektrik'i şimdi alın 2023 Şubat'ta ödemeye başlayın. Peki, Hyundai Kona elektrik fiyatları ne kadar? İşte 6 Ağustos 2022 fiyat listesi...

Hyundai Kona Elektrik'te inanılmaz kampanya! Şimdi alın 6 ay sonra ödemeye başlayın! 19 Haziran 2022 fiyat listesi...

Hyundai, en beğenilen otomobilleri arasında yer alan Hyundai Kona Elektrik'i kapsayan Haziran ayı kampanyasını başlattı! Hyundai Kona'yı şimdi satın alın 6 ay sonra ödemeye başlayın! Peki, Hyundai KONA fiyatları ne kadar? İşte 19 Haziran 2022 fiyat listesi...

TOKİ bayram müjdesini verdi! TOKİ’den daire nasıl alınır?

TOKİ bayram öncesi bayram gibi bir müjde verdi. TOKİ toplamda 6 ilde 2+1, 3+1 daireler satmaya başladı. TOKİ dar gelirliler için harekete geçti. İşte detaylar!

Hyundai Kona Elektrik'te Mayıs kampanyası başladı! Şimdi alın 6 ay sonra ödemeye başlayın! 13 Mayıs 2022 fiyat listesi!

Hyundai, en şık otomobillerinden biri olan Hyundai Kona Elektrik'i kapsayan bahar kampanyasını şimdi başlattı! Hyundai Kona'yı şimdi satın alın 6 ay sonra ödemeye başlayın! Peki, Hyundai KONA fiyatları ne kadar? İşte 13 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Samsung dikey elektrik süpürgelerinde Anneler Günü fırsatı! 9 taksit imkanıyla! İşte 6 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Samsung dikey elektrik süpürgelerinde Anneler Günü fırsatı başladı. Peki Samsung dikey elektrik süpürgelerin fiyatları ne kadar? İşte 6 Mayıs 2022 fiyat listesi...

TOKİ'den 3 bin 24 ucuz konut geliyor! Bu illerde yaşayanlara büyük müjde!

Yeni konut projeleri için start veren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, 6 ilde 3 bin 24 yeni konut inşa edecek. İşte ihale ilanları yayınlanan o projeler...

6 ilde elektrik kesintisi Haberi

6 ilde elektrik kesintisi

Toroslar Elektirk Dağıtım AŞ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, 22 Şubat'ta, Adana'nın Pozantı ilçesi Zafer Mahallesi'ne 09.00-15.00 saatlerinde bakım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecek.


Seyhan ilçesi Kayışlı, Camuzcu, Karayusuflu, Koyuncu ve Yalmanlı mahallelerinde 13.00-15.00'te, Karayusuflu Dörtağaç, Karayusuflu Köylüoğlu, Karayusuflu Çaputçu, Karayusuflu Salmanbeyli, Karayusuflu Dervişler ve Karayusuflu Mürseloğlu mahallelerinde 09.00-11.00 saatlerinde bakım çalışması nedeniyle kesinti uygulanacak.


Ceyhan ilçesi Sarımazı, Dokuztekne, Dutlupınar, Selimiye, Hamidiye, Çığralı, Kurtkulağı ve Yüceciören mahallelerinde 09.30-12.30 saatlerinde bakım çalışması nedeniyle elektrik kesintisine gidilecek.


- Mersin


Mersin’in Toroslar ilçesi Dalakdere, Korucular, Aladağ, Kayrakkeşli ve Kerimler mahallelerine 09.00-13.00 saatlerinde yeni bağlantı çalışması nedeniyle enerji verilemeyecek.


Yenişehir ilçesi Çukurkeşli Mahallesi'nde saat 09.00-13.00'te, Tarsus ilçesi Kefeli ve Çöplü mahallelerinde ise 09.00-11.00 saatlerinde bakım ve yeni bağlantı çalışması nedeniyle enerji kesintisi yapılacak.


- Hatay


Hatay'ın Yayladağı ilçesi Kızılçat, Aşağıpulluyazı, Yukarıpulluyazı ve...