a plus life style

a plus life style

Ağaoğlu Şirketler Grubu, JNR Fuarcılık tarafından 8-9 Aralık tarihinde Hilton İstanbul Convention Center'de düzenlenen ve yaklaşık 10 bin VIP ziyaretçinin katıldığı A Plus Life Style 2007, Lüks Markalar Fuarı'nda projelerini tanıttı.

A Plus Dış Ticaret İnşaat Ve İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

A Plus Dış Ticaret İnşaat Ve İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ömer altun tarafından kuruldu.

A Plus Group Gayrimenkul Proje Pazarlama Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

A Plus Group Gayrimenkul Proje Pazarlama Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Mizar Batrdouk tarafından kuruldu.

A Plus Tasarım İnşaat Mimarlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

A Plus Tasarım İnşaat Mimarlık Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ali Cüneyt Ataoğlu tarafından kuruldu.

A Plus Taşınmaz Değerleme ve Sportif Organizasyonları Limited Şirketi kuruldu!

A Plus Taşınmaz Değerleme ve Sportif Organizasyonları Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Murat Berberoğlu tarafından kuruldu.

A Plus HD Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

A Plus HD Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Maltepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Demir tarafından kuruldu.

A Plus Travel Otomotiv İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

A Plus Travel Otomotiv İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün 1 milyon TL sermaye bedeli ile M.N.Abdulsalam Abdallah ve S.I.A.Kareem  Albaddawı ortaklığında kuruldu. 

A Plus Global İnşaat Turizm Anonim Şirketi kuruldu!

A Plus Global İnşaat Turizm Anonim Şirketi 19 Eylül 2017 tarihinde 50 bin TL sermaye ile Ömer Altun tarafından kuruldu.

TOKİ'nin A plus projeleri akıllı bina olsun!

CEO Club Endüstri 4.0 Zirvesi Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde düzenlendi. Cisco CEO'su Cenk Kıvılcım, "TOKİ'nin A plus projelerinin akıllı bina olması zorunlu olsun. Bunu da yerli yazılımcılarımız yapsın'' açıklamasında bulundu.

A Plus Marble İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

A Plus Marble İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece’de 20 bin TL sermaye bedeli ile Mohammed Nazmi tarafından kuruldu.

Acs A Plus Constructıon Solutıon Yapı Anonim Şirketi kuruldu!

Acs A Plus Constructıon Solutıon Yapı Anonim Şirketi İsmail Çalışkan tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

A Plus yılbaşında açık mı?

A Plus, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, A Plus yılbaşında açık mı? A Plus yılbaşında kaçta açılıyor? İşte A Plus 1 Ocak 2017 çalışma saatleri...

Avrupa A Plus Gayrimenkul Yatırım Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Avrupa A Plus Gayrimenkul Yatırım Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi 250 bin TL sermaye ile bugün Yılmaz Demir imzasıyla kuruldu.

A Plus AVM'de miras kavgası!

A Plus AVM'nin ortağı işadamı Bahri Demir'in ölümünün ardından, kızı Hatice Gül amcası ve erkek kardeşlerinin babasının mirasını kaçırdıkları gerekçesiyle dava açtı.

a plus life style Haberi

a plus life style


Kozmetikten mücevherata, elektronik ve elektrikli ev aletlerinden mobilyalara, içkilerden, antikalara, ev konseptlerine kadar lüks yaşam tarzındaki tüm ürünlerin sergilendiği fuarı değerlendiren Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, dünyanın birçok yerinde yapılan bu tip fuarların ülke tanıtımları için önemli bir fırsat olduğunu kaydederek şunları söyledi: "İstanbul ekonomik ve sosyal yapısıyla önümüzdeki dönem dünya metropolleri arasında gözde şehirlerden biri olacak. Bu kapsamda yurtdışından bireysel konut ve ofis taleplerinde artış öngörüyoruz. Fuara yurtiçinden seçkin katılımcıların yanı sıra yurtdışından da katılım olması konut sektöründe ülkemizin altyapısı, teknolojisi ve bilgi birikimiyle ulaştığı yüksek düzeyin sergilenmesi açısından A Plus Fuarı önemli bir platform. Bu fuar bize ülkemizdeki konut anlayışının estetik ve kaliteye dönüşümünün örneklerini sergileme olanağı sağlıyor."...