AB İş Geliştirme Merkezi ABlGEM

AB İş Geliştirme Merkezi ABlGEM

33. Uluslararası YAPI -TURKEYBUILD 2010 İstanbul Fuarı devam ediyor

Toprak İş Ve Gayrimenkul Geliştirme Limited Şirketi kuruldu!

Toprak İş Ve Gayrimenkul Geliştirme Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Atilla Nuri Yurdakul ve Burak Oral ortaklığında kuruldu.

Burak Kutluğ, Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun yeni CEO'su oldu!

Ağaoğlu Şirketler Grubu 'na 2015 yılında İş Geliştirme Grup Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi olarak katılan Burak Kutluğ, CEO'luk görevini üstlendi...

AB İsviçre'yi vergi cennetleri listesinden çıkartıyor mu?

Avrupa Birliği (AB), İsviçre ve Birleşik Arap Emirlikleri'ni vergi alanında iş birliği yapmayan ülkeler listesinden çıkartıyor.

İstanbul Havalimanı-Halkalı Metrosu'nda tünel kazısı başlıyor!

İstanbul Havalimanı-Halkalı Metro Hattı'nda tünel kazısı çalışmaları başlıyor.Kazı işini yürütecek olan E-Berk Grup’un İş Geliştirme Uzmanı Kaan Yavuz, "Kurulum çalışmaları başladı. Bir ay içerisinde kazıya başlamayı planlıyoruz. 2.5 yılda bitirmeyi öngörüyoruz" dedi...

Gayrimenkulde bilgiyi doğru yönetme devrindeyiz!

Finans piyasalarının daralmasıyla birlikte, tasarrufların yönlendirildiği gayrimenkul gibi alanlarda doğru karar almak daha fazla önem kazandı. İmpomes İş Geliştirme Müdürü Katrancı, Gayrimenkulün bilgiye dayalı yatırım yapılan bir alan olduğunu söyledi...

Aşçıoğlu'na Gayrimenkul Geliştirme Ödülü!

İstanbul ve Dubai’de önemli projelere imza atan Aşçıoğlu, birbirinden başarılı projeleri ve iş modelleri ile Sektörü Geliştirme Ödülü'nü kazandı.

Kayan Danışmanlık ve İş Geliştirme Limited Şirketi kuruldu!

Kayan Danışmanlık ve İş Geliştirme Limited Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Khaled Mohamed Mohamed Arafa tarafından kuruldu...

AB'den Irak'a 72,5 milyon avroluk yeniden imar desteği!

Irak Maliye Bakanı Fuad Hüseyin ile AB Asya ve Orta Doğu Geliştirme ve Dayanışma Ofisi Direktörü Pierre Amilhat arasında AB'nin Irak'a yeniden imar için 72,5 milyon avro bağışta bulunmasını öngören anlaşma imzalandı.

Timur Diz, İZODER Genel Sekreteri oldu!

İZODER Teknik İş Geliştirme Yöneticisi Timur Diz, İZODER Genel Sekreterliği’ne getirildi...

Uzunyol Yatırım İş Geliştirme Turizm Nakliye ve İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Uzunyol Yatırım İş Geliştirme Turizm Nakliye ve İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 39 milyon 745 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Feridun Uzunyol tarafından kuruldu.

Türkiye'de 150 otel ile faaliyet göstereceğiz!

Hilton Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye (MENA) Bölgesi İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Carlos Khneisser, "Gelecek 5 sene içerisinde Türkiye'de takriben 150 otel ile faaliyet göstermeyi hedefliyoruz." dedi.

41.Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul 8 Mayıs'ta başlayacak!

5 gün boyunca devam olan İş Geliştirme Platformu Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından 70’in üzerinde ünlü mimar, endüstri uzmanları ve liderler bir araya gelecek.

Abosskal Mühendislik İş Geliştirme Müşavirlik Limited Şirketi kuruldu!

Abosskal Mühendislik İş Geliştirme Müşavirlik Limited Şirketi bugün Bayramapaşa'da 250 bin TL sermaye bedeli ile Murat Öztürk ve İbrahim Sezgin ortaklığında kuruldu. 

AB İş Geliştirme Merkezi ABlGEM

AB İş Geliştirme Merkezi ABlGEM AB İş Geliştirme Merkezi ABlGEM

8 Mayıs'a kadar sürecek etkinlik TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde Uluslararası YAPI -TURKEYBUILD 2010 İstanbul Fuarı bünyesinde yerli ve yabancı çok sayıda firmayı buluşturacak.

Yaklaşık 4 yıldır Doğu Marmara bölgesindeki 5 odanın ortaklığında kurulan AB İş Geliştirme Merkezi (ABlGEM) Doğu Marmara, Yapı Endüstri Merkezi (YEM) ile birlikte Yapı İstanbul 2010 Fuarında B2FA-IR ve Stop4 Business etkinliğini gerçekleştiriyor. 2004'ten bu yana Avrupa'da gerçekleştirilen etkinlik bu yıl ilk kez Türkiye'de yapılıyor.

ABİGEM Kocaeli Eğitim Program Müdürü Pınar Özbay, Stop4 Business projesinin amacını şöyle açıkladı: "Türkiye dahil 13 ülkeden toplam 17 organizasyonu bir araya getirmiştir. 3 fuar ve 1 konferanstan oluşan projenin ilk organizasyonu Türkiye'de yapılıyor. Avusturya, Fransa'da devam...