abd hampton ev fiyatları

abd hampton ev fiyatları

Türkiye'deki alışveriş merkezi yatırımlarını inceleyen Ernst&Young Global Gayrimenkul Bölüm Başkanı Reiss, 'Boğaz'daki yalı fiyatları, ABD'de zenginlerin mekânı Hampton'daki kadar' dedi.

Türkiye'de ev fiyatları neden yükseliyor?

Dünyada ev fiyatlarının en fazla yükseldiği ilk üç ülke belli oldu buna göre; Türkiye'de 29,2, Yeni Zelanda'da yüzde 25,5 ve ABD'de yüzde 18,6 artış kaydedildi. Peki konut fiyatları neden artıyor?

ABD'de ev kiraları artacak iddiası!

ABD'de konut fiyatlarındaki yükseliş rekor seviyeye çıktı. ABD Ulusal Konut Fiyat Endeksi, mayıstaki 255.3'ten haziranda 260.9'a ulaştı.

ABD'den Türk yatırımcılara konut alın çağrısı!

Şans ABD'de ev sahibi olmak isteyenlerin ayağına geldi. Amerikan Merkez Bankası (FED) önümüzdeki birkaç senede ABD emlak piyasasında çok büyük bir hareketlenme yaşanacağına dikkat çekiyor. 

ABD'de konut fiyatları tüm zamanların zirvesinde!

ABD’de konut fiyatları düşük faiz oranlarının etkisiyle rekor şekilde arttı. National Association of Realtors (NAR) verilerine göre ortalama ev fiyatları yüzde 23 yükselişle 357 bin 900 dolar olarak bütün zamanların zirvesinde kaydedildi.

ABD'de ev almak isteyen zenginler düşük faizli krediye koştu!

ABD’de 2 sene vadeli, faizi yüzde 1.4’e kadar düşen tüketici kredileri, ikinci bir konut ve lüks ürünler satın almak ya da yatırımda bulunmak isteyen zenginleri cezbetti.

Türklerin ABD'deki konut yatırımları hızlandı!

Şans ABD'de ev sahibi olmak isteyen kişilerin ayağına geldi. Amerikan Merkez Bankası (FED) gelecek birkaç senede Amerika emlak piyasasında çok büyük bir hareketlenme yaşanacağını tahmin ediyor. ABD'den bugün konut alan kişiler çok karlı olacak; üstelik kira getirisi de artı kar sağlayacak.

ABD'de asgari ücretle çalışanlar ev kiralarını karşılayamıyor!

ABD'de ev fiyatlarının, asgari ücretle geçinen kişilerin kiraları karşılayamayacağı kadar artış gösterdiğine dikkat çekildi.

ABD'de konut fiyatları uçtu: Yatırımcılar yön değiştirdi!

ABD'de konut piyasası son zamanlarda oldukça dikkat çekiyor. Ev fiyatlarında Nisan 2021'de 30 senedir görülen en büyük sıçrama yaşandığı belirtildi.

ABD'li yönetmen Elia Kazan'ın Kayseri'deki evi harabeye döndü!

2003 yılında hayatını kaybeden ABD'li yönetmen Elia Kazan'ın Kayseri'deki evinin hali yürek burkuyor. Kayseri'nin Melikgazi ilçesi Germir Mahallesi'ndeki ev, yıllar içinde harabeye döndü.

ABD'de ev alanlar kazançlı çıkacak!

ABD’nin önde gelen emlak broker şirketi International Realtors Group, Türk yatırımcılara Miami ve Baltimore kentlerinde avantajlı şartlarla ev alma imkanı sunuyor.

Tekerlekli küçük ev fiyatları 2021!

Küçük ev akımı ABD'nin ardından ülkemizde de yaygınlaşmaya başladı. Peki tekerlekli küçük ev fiyatları 2021 ne kadar? İşte tüm merak edilenler...

ABD'de ev kiralarının iptal edilmesi için protesto düzenlendi! 

ABD'nin New York şehrinde toplanan bir grup pandemi döneminde ev kiraların iptal edilmesi için protesto düzenledi. 

ABD’de 139 yıllık tarihi ev yeni adresine taşındı!

ABD’de 139 senelik Victoria tarzı 2 katlı ev, 400 bin dolar maliyetle 800 metre uzaklıktaki başka caddeye taşındı.

abd hampton ev fiyatları Haberi

abd hampton ev fiyatları

Türkiye'deki gayrimenkul yatırımlarının gelişimini incelemek için İstanbul'a gelen Ernst&Young (E&Y) Global Gayrimenkul Sektörü Bölüm Başkanı ve Sorumlu Ortağı Dale Anne Reiss, İstanbul ve New York'ta emlak fiyatlarının benzer seyrettiğini söyledi. Reis, 'Boğaz'daki yalı fiyatları, ünlü ve zenginlerin mekânı Hampton'daki fiyatlarla başa baş' dedi.

Türkiye'deki alışveriş merkezleri, oteller ve altyapı yatırımlarını inceleyeceklerini kaydeden Reiss, 'Türkiye özel durumu sebebiyle çok anahtar bir rol oynuyor. Yabancı yatırımcılar için de ilginç bir ülke olmaya başlıyor' diye konuştu.

Türkiye'nin perakendede büyüme potansiyeli bulunduğunu kaydeden Reiss şunları söyledi: 'Yalnızca İstanbul değil. Ankara, İzmir'e ve başka bölgelere de gittim. Bu bölgelerde de potansiyel mevcut.'

'Türkiye'ye ilgi artıyor'

E&Y Avrupa Gayrimenkul Sektörü Başkanı Ad Buisman ise, 'Avrupa perspektifinden baktığımız zaman Türkiye son...