abdülkadir konukoğlu

abdülkadir konukoğlu

Sanko Holding, gayrimenkule girmek için piyasanın canlanmasını bekliyor.

'Krizden düşe kalka çıkacağız'

Konukoğlu, Türkiye'nin "tıpkı bir çocuk gibi" küresel krizden düşe kalka çıkacağını söyledi.

Gaziantep'te 5 yılda 5 büyük müze yapıldı

Son zamanların parlayan yıldızı Gaziantep. Şimdi, Suriye'ye vizesiz geçiş uygulaması ile Gaziantep daha da hareketlendi

Cengiz Konukoğlu Fenerbahçe ürünleri mağazası açacak!

Sanko Holding, Türkiye'nin 10 büyük grubu arasında yer alıyor

Abdülkadir Konukoğlu, Gaziantep'te gelir vergisi rekortmeni oldu

Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Konukoğlu, Gaziantep'te gelir vergisi rekortmeni oldu

Eximbank kredileri 10 kat arttı

Nihat Ergün, "Eximbank'ın  kredilerini 2010'da 10 kat artırarak 150 milyon dolardan 1 milyar 450 milyon dolara çıkardık" dedi

250 kültür varlığının restorasyonu devam ediyor!

2003-2009 yılları arasında 165 hamam, 26 kervansaray, 76 han, 26 bedesten, 21 imaret dahil olmak üzere, yaklaşık 3 bin 400 eser restore edildi

Sanko Holding, 2010'da 476 milyon dolarlık ihracat yaptı!

Türkiye'nin önemli sanayi kuruluşlarından Gaziantep merkezli Sanko Holding, kriz döneminde yatırımlarını sürdürdü. Holdingin yönetim kurulu başkanı Abdülkadir Konukoğlu, kriz döneminde yaklaşık 1 milyar dolarlık yatırım yaptıklarını söyledi

Abdülkadir Akkuş: İnşaat sektöründe kredi kullanım oranının yükseltilmesi önemli bir adım!

Mardinli İş Adamları Derneği (MARİŞ) Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, koronavirüs salgının sektörler üzerindeki etkisini değerlendirdi…

Abdülkadir Akkuş, DEİK Türkiye-Lübnan İş Konseyi Başkanlığı'na seçildi!

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türkiye-Lübnan İş Konseyi Başkanlığı görevine, Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş seçildi...

Abdülkadir Akkuş: Cari fazla veren bir ekonomiye dönüştük!

Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, "Geçtiğimiz yıllarda cari açığı giderek artan ekonomimiz, güçlü bir büyüme politikasıyla cari fazla veren bir ekonomiye dönüşmeyi başarmıştır" dedi...

Türkiye'nin Pekin büyükelçisi Abdulkadir Önen: Ev satmıyorum, Türkiye'yi tanıtıyorum!

Yaklaşık 2 senedir Pekin’de büyükelçilik görevini yürüten Abdulkadir Emin Önen, “Çinlilere ev pazarlıyor” iddiasıyla ilgili açıklama yaptı. Emin Önen, söz konusu iddiaları yalanlayarak "Ülkemizdeki yatırım olanakları hakkında sunumlar yaptım" dedi.

Gaziantep Abdulkadir Yüksel Cami açıldı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Şahinbey Belediyesi'nin Mavikent Mahallesi’ne yaptırmış olduğu Abdulkadir Yüksel Cami’nin açılışı yapıldı.

Abdülkadir Akkuş kimdir?

Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, Ak Parti İstanbul 3. Bölgeden Milletvekili Aday Adaylığı için başvuruda bulundu. Peki, Abdülkadir Akkuş kimdir?

Abdülkadir Akkuş,  Ak Parti İstanbul milletvekili adayı oldu!

Türkiye’nin önde gelen sanayicileri arasında yer alan Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş,  Ak Parti İstanbul 3. Bölgeden Milletvekili Aday Adaylığı için başvuruda bulundu.

Abdülkadir Konukoğlu kimdir?

Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Konukoğlu kimdir? Abdülkadir Konukoğlu, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Abdulkadir Konukoğlu: Ekonomide durgunluk var diye yatırımları kısmadık!

Konukoğlu, holdinglerinin lokomotif sektörü tekstilde de zaman zaman durgunluklar yaşandığına işaret ederek, ancak halihazırda ihracatta iyi olduklarını, iç piyasada ise durgunluğun sürdüğünü kaydetti.

Abdülkadir Ersal: Isparta'nın en büyük sorunu konut!

Türkiye Emekliler Derneği Isparta Şube Başkanı Abdülkadir Ersal, Isparta’nın en büyük sorununun konut olduğunu belirterek. “Isparta’da sayın başkandan rica ediyorum; yer varsa imar sahası açalım. İmar sahası açalım ki konut yapılsın. " dedi.

Esenyurt Abdulkadir Aksu Anadolu Lisesi açıldı!

Esenyurt’ta eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu’nun isminin verildiği 32 derslikli "Abdülkadir Aksu Anadolu Lisesi"nin resmi açılışı yapıldı. Aksu, adını taşıyan okulun açılış kurdelesini Esenyurt Belediye Başkanı Sayın Necmi Kadıoğlu ile birlikte kesti.

Abdulkadir Konukoğlu, Fildişi Sahili'ne cami yaptıracak!

Konukoğlu ailesinin yaptırdığı 13’üncü cami, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Mehmet Görmez tarafından hizmete açıldı. Görmez, ailenin yakında Fildişi Sahili’nde bir cami yaptıracağını açıkladı.

Akkent İbrahim Erpamukçu Cami'nin temeli atıldı!

SANKO Holding ve Konukoğlu ailesince yaptırılacak olan 14. caminin temeli atıldı. Abdulkadir Konukoğlu’nun kayınpederi adına yaptırılan camide aynı anda bin 500 kişi ibadet edebilecek

abdülkadir konukoğlu Haberi

abdülkadir konukoğlu

Sanko Holding, hem Türkiye'nin en köklü sanayi gruplarından biri hem de gerçek bir Anadolu Kaplanı. 2.5 milyar dolar ciro yapan bir grup. Abdülkadir Konukoğlu'nun ofisinde 1900'lerin başında grubun temellerini atan dedesi Zekeriye Konukoğlu ile 1994'teki vefatına kadar grubu bizzat yöneten babası Sani Konukoğlu'nun fotoğrafları bulunuyor.

Bir tekstil şirketi olarak bilinir. Aslında 11 sektörde faaliyeti var. Dahası birkaç yıl sonra işinin ağırlığı enerjiye kayacak. Ama tekstilden çıkmayacak.
Holdingin patronu Abdülkadir Konukoğlu, "Biz bu sektörle var olduk. Çıkacak diyorlar, yanlış. Bu sektörde hep olacağız. Yatırımlarla teknolojisini yenileyeceğiz ama büyütmeyeceğiz" diyor.

Ailenin dinamizmi

Sanko aynı zamanda bir aile şirketi. Sekiz kardeşler. İkinci kuşak Konukoğlu grup işlerinin başında. Oğullar, yeğenler geliyor. Hepsi bir tarafından tutuyor. Geleneğin kuvveti adaletten şaşmadıkça kardeşçe uyumu getiriyor ve şirkete özel...