Abdullah Sevimçok Kültür Merkez inşaatu son durum

Abdullah Sevimçok Kültür Merkez inşaatu son durum

Muratpaşa Belediyesi, ikinci etap çalışmalarını 9 milyon 661 bin TL'ye ihale ettiği Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve Kültür Merkezi'nde 2. etap inşaat çalışmaları başladı.

Muratpaşa Abdullah Sevimçok Kültür Merkezi'nde 2. etap başladı!

Muratpaşa Belediyesi, ikinci etap çalışmalarını 9 milyon 661 bin TL'ye ihale ettiği Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve Kültür Merkezi'nde 2. etap inşaat çalışmaları başladı.

Antalya Muratpaşa Sivil Toplum Merkezi'nde sona gelindi!

Muratpaşa Belediyesi, Avrupa’nın en büyük dernekler yerleşkesini inşa ettiği Doğuyaka Mahallesi’nde bulunan Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve Kültür Merkezi’nin ince inşaat işleri ihale sürecini tamamlandı. Merkez, 9 milyon 661 bin TL’lik ek yatırımla açılışa hazır hale gelecek.

Giresun Hacı Abdullah Halife Cami onarılacak!

Mimari Özellikleri ve 500 yıllık tarihi geçmişiyle ilimizin önemli kültür varlıklarından olan Hacı Abdullah Halife caminin onarımı için gerekli hazırlıklara başlandı.

Antalya'da kentsel dönüşüm doğru yapılmalı!

Antalya'nın bazı binalarının artık çok eskidiğini, kent merkezinde çarpık bir yapılaşma olduğuna dikkat çeken AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, denize paralel yolların Antalya için oldukça önemli olduğunu belirtti.

Antalya kentsel dönüşümle nefes alacak!

Abdullah Sevimçok: "Denize paralel yolların yapılması Antalya için oldukça önemli olacaktır. Kentsel dönüşümün doğru bir şekilde yapılması durumunda şehrimiz rahat bir nefes alacaktır" dedi.

Antalyalı esnaf dönüşüm istiyor!

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok ve oda yöneticileri, Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgedek'i ziyaret etti.

Abdullah Sevimçok'tan Konuksever AVM kararına teşekkür!

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok, Konuksever mahallesine planlanan AVM’ye red oyu veren Büyükşehir Meclis üyelerine teşekkür etti.

Antalya turizmindeki düşüş ekonomiyi kötü etkileyecek!

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladı.

Abdullah Sevimçok: Dört gözle perakende yasasını bekliyoruz!

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Abdullah Sevimçok, esnafın en önemli sorunlarından olan ve oldukça uzun bir zamandır beklenen Perakende Yasa Tasarısı'nın biran evvel incelişte görüşülmesi gerektiğini belirtti.

Abdullah Sevimçok: Turist getirmek için belediyelerle iş birliği yapacağız!

AESOB Başkanı Sevimçok, yerli ve yabancı turisti çarşıya getirebilmek için belediyelerle de işbirliği içinde büyük projeler gerçekleştireceklerini söyledi. Antalya'da turizm sektörü erken rezervasyon verileri nedeniyle umutlu.

Abdullah Gül, Yunus Emre Enstitüsü Roma Türk Kültür Merkezi'nin açılışını yapacak!

İtalya’ya resmi ziyaret gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Yunus Emre Enstitüsü Roma Türk Kültür Merkezi'nin açılışını yapacak. Açılışta Cumhurbaşkanı Gül'e İtalya Kültür Bakanlığı temsilcilerinin de eşlik edeceği bildirildi...

Hasankeyf İmam Abdullah Türbesi'nin minaresi restore edildi!

Batman'ın Hasankeyf ilçesinin eski kent merkezinde yer alan, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından tescil edilen İmam Abdullah Türbe ve Zaviyesi' nin minaresi de restore edildi....

Çetin Osman Budak: AVM'lere karşı değiliz!

ATSO Başkanı Çetin Osman Budak ile Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok, Konuksever Mahallesinde yapılması planlanan AVM projesini görüşmek üzere ATSO'da bir araya geldi...

Abdullah Sevimçok Kültür Merkez inşaatu son durum

Abdullah Sevimçok Kültür Merkez inşaatu son durum Abdullah Sevimçok Kültür Merkez inşaatu son durum

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'ın toplumsal barışın ve dayanışmanın gelişmesi ile kent kimliğinin oluşmasına katkı sağlaması hedefiyle Doğuyaka Mahallesi'nde temelini attığı dernekler yerleşkesinde ihale sürecinin tamamlanmasının ardından 2. etap inşaat çalışmaları başladı. 


Destek Hizmetleri Müdürlüğü'nce gerçekleştirilen ve 3 firmanın teklif verdiği yaklaşık maliyeti 12 bin 501 lira olarak belirlenen ihaleyi 9 milyon 661 bin lira ile en düşük teklifi veren Ekoterm Mühendislik ve Murat Özen iş ortaklığı kazandı. İhale, merkezin inşaat ince işi, mekanik ve elektrik tesisat, çelik çatı, köprü, dekoratif yapı işlerini kapsıyor. Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve Kültür Merkezi'nin inşaat işleri 270 gün içinde tamamlanması öngörülürken ihale sürecinin tamamlanmasının ardından merkezde inşaat çalışmaları başladı. 


Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) eski Başkanı Abdullah Sevimçok adını taşıyacak merkez, 13...