Abu Dabi Bernabeu

Abu Dabi Bernabeu

Real Madrid'in efsanevi stadı Santiago Bernabeu Stadı'nın ismi değişiyor. Eflatun-beyazlı yönetimin, Arap ortaklarıyla yaptığı sponsorluk anlaşmasına göre, stadın adı bundan böyle Abu Dabi Bernabeu olacak.

Bernabeu Stadı’nın inşaatına koronavirüs engeli!

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle olağanüstü halin devam ettiği İspanya'da, Bernabeu Stadı’nın inşaatı durdu.

İspanya kan ağlıyor, Real Madrid stat inşaatını durdurmuyor!

Corona virüs salgını sebebiyle bilançonun ağırlaştığı İspanya'da, Real Madrid'in stadı Santiago Bernabeu'daki yenileme çalışmaları ise aralıksız olarak devam ediyor.

Jamal Turizm Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Visitor Tours Turizm Ve Seyahat Acenteliği Limited Şirketi Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Jamal H.M. Abu Abdoh tarafından kuruldu.

Martin Gtc İnşaat Taahhüt Petrol Gayrimenkul Tekstil Tarım Gıda Bil. Kıy.Mad.Dış Tic.San.Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Martin Gtc İnşaat Taahhüt Petrol Gayrimenkul Tekstil Tarım Gıda Bil. Kıy.Mad.Dış Tic.San.Ve Tic.Ltd.Şti. bugün Beylikdüzü'nde 1 milyon TL sermaye bedeli ile Marwan Omar Hussein Abu-sa'ad tarafından kuruldu.

Marco Polo İnşaat ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Marco Polo İnşaat ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Alhassan Hani I. Abu Salameh tarafından kuruldu.

Alliance Engineering Consulting Mimarlık Mühendislik Müşavirlik Limited Şirketi kuruldu!

Alliance Engineering Consulting Mimarlık Mühendislik Müşavirlik Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Abu-Albar tarafından kuruldu.

Leaders İnvestment Gayrimenkul İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Leaders İnvestment Gayrimenkul İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile M.Mahmoud Hasan Abu Naji tarafından kuruldu.

Bursa Kebap Evi’nden Birleşik Arap Emirlikleri’ne üç şube! 

Bursa Kebap Evi, yatırım ataklarına Birleşik Arap Emirlikleri’nde üç şube birden açarak devam ediyor. Toplamda 750 Bin Dolar yatırımla Abu Dhabi Deerfields Mall ve Dubai City Walk’ta şube açacak olan Bursa Kebap Evi, Arap yatırımcıların markajına girerek One Stop Khalifa City şubesi için MBI Mubarak

QIS İnvestment Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

QIS İnvestment Gayrimenkul İnşaat Turizm İthalat ve İhracaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile I. Amar Abu Ras, Mehmet Nur Hayanioğlu ve Salah Abu Taye ortaklığında kuruldu. 

Real Madrid yeni stat projesini açıkladı! Maliyeti 525 milyon avro olacak!

Santiago Bernabeu Stadı'ndaki yenileme çalışmaları, 2023 yılında sona erecek. Yenilemenin toplam maliyeti 525 milyon avro olacak...

Alkarmel Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alkarmel Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 110 bin TL sermaye bedeli ile Mohammad F. M. Abu Alhayjaa ve Montasır Abualhayjaa ortaklığında kuruldu. 

Alwan Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi  kuruldu!

Alwan Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 300 bin TL sermaye bedeli ile Ahmad Yahya A. Abu Alhaj tarafından kuruldu. 

United Otel İşletmeciliği ve Yatırım Limited Şirketi kuruldu!

United Otel İşletmeciliği ve Yatırım Limited Şirketi bugün Fatih'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Asuman Adak, Mohamad Mousa Abu Marzook ve Mohamed A.L.M. Alattar ortaklığında kuruldu.

Abu Dabi Bernabeu

Abu Dabi Bernabeu Abu Dabi Bernabeu

Real Madrid'in efsanevi stadı Santiago Bernabeu Stadı'nın ismi değişiyor...


Eflatun-beyazlı yönetimin, Arap ortaklarıyla yaptığı sponsorluk anlaşmasına göre, stadın adı bundan böyle Abu Dabi Bernabeu olacak.


Birleşik Arap Emirlikleri merkezli şirketin, stadın yenilenmesi için Real yönetimine, yılda 20 milyon Euro kaynak aktarması bekleniyor.REAL MADRID 14 MİLYON EURO ÖDEYİP LUCAS SILVA'YI ALDI

Yakın gelecekte Abu Dabi Bernabeu adıyla anılacak ikonik stadın yenilenmesi için, 500 milyon Euro harcanması planlanıyor.


Santiago Bernabeu Stadı'nın adının ne zaman değişeceğiyle ilgili, Real yönetiminden henüz resmi bir açıklama...