adana çukurovada milli emlaktan kiralık araziler

adana çukurovada milli emlaktan kiralık araziler

Adana Defterdarlığı çukurova şžambayadı Köyü"ndeki 175 bin metrekare yüzölçümündeki arsanın 49 yıllığına irtifak hakkını vermek üzere ihale düzenledi. Nazım imar planında üniversite ve eğitim kampüs alanı olarak ayrılan arsanın tahmini bedeli 100 bin TL

 Sonatrach ile Rönesans Holding Adana'da petrokimya fabrikası kurulacak!

Adana'da Cezayir milli enerji şirketi Sonatrach ile Türkiye'den Rönesans Holding ortaklığıyla petrokimya fabrika kuruluyor...

Adana Milli Emlak Müdürlüğü'nden 15 milyon TL'ye arsa karşılığı inşaat ihalesi!

Adana Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı 15 milyon 380 bin TL'lik rayiç bedelle arsa karşılığında inşaat ihalesi düzenleyecek. İhale, 18 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşecek.

Adana'da 19.3 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Adana Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı; Adana İli, Sarıçam İlçesi, Sofulu Mahallesi'nde yer alan 3 adet arsayı toplamda 19 milyon 300 bin TL bedel ile satışa çıkardı.

Adana’da şaşırtan ilan! Milli Emlak'tan satılık karakol!

Milli Emlak Müdürlüğü, Adana'nın ilk polis karakollarından biri olan Hacı Bayram Karakolu'nu satışa çıkardı. Adana'nın en eski karakolu olan binanın ihalesi ise 26 Kasım'da düzenlenecek.

Adana Ceyhan'da arsa karşılığı okul inşaatı ihalesi 9 Mart'ta!

Ceyhan Kaymakamlığı Milli Emlak Müdürlüğü, Adana Ceyhan Çukurova Harası Mahallesi'nde arsa karşılığı okul inşaatı işi ihale ediliyor.. 

Adana Seyhan'da 4.6 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Adana Seyhan Reşatbey Mahallesi'ndeki arsa Adana Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı tarafından satılıyor. İhale 30 Mayıs'ta yapılacak..

Adana Seyhan'da 4.6 milyon TL'ye satılık arsa!

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Adana İli Seyhan İlçesi'nde yer alan arsayı satışa çıkardı. Arsanın satış bedeli 4 milyon 650 bin TL olarak belirlendi.

Adana Müze Kompleksi'nde çalışmalar tamamlandı!

Vali Mahmut Demirtaş, eski Milli Mensucat Fabrikası’nın bulunduğu alanda yapımı devam eden Adana Müze Kompleksi’nde incelemelerde bulundu.

Seyhan ve Çukurova'da 4 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Adana Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Seyhan ve Çukurova'daki 2 arsayı satışa çıkardı. Arsaların toplam bedeli 4 milyon 7 bin TL olarak belirlendi.

Adana Defterdarlığı'ndan 5 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Adana Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Seyhan ve Çukurova'daki 2 arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkullerin satış bedeli 5 milyon 11 bin TL olarak belirlendi.

Adana Demirspor'da tesis krizi!

Adana Demirspor'un başkanı Sedat Sözlü, Milli Emlak Genel Müdürlüğünün, kulübün kullandığı Aytaç Durak Tesisleri'ni 15 gün içerisinde boşaltmalarını istediğini söyledi.

Adana Yumurtalık'ta 10 milyon TL'ye satılık arsa!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü, Adana İli Yumurtalık İlçesi'nde yer alan arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 10 milyon 34 bin TL olarak belirlendi.

Adana Seyhan'da 4.5 milyon TL'ye satılık arsa!

Adana Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Seyhan Kanalüstü Mahallesi'nde bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 4 milyon 528 bin TL olarak belirlendi. İhalesi 29 Şubat 2016 tarihinde gerçekleşecek.

adana çukurovada milli emlaktan kiralık araziler

adana çukurovada milli emlaktan kiralık araziler adana çukurovada milli emlaktan kiralık araziler

Adana Defterdarlığı çukurova şžambayadı Köyü"ndeki 175 bin metrekare yüzölçümündeki arsanın 49 yıllığına irtifak hakkını vermek üzere ihale düzenledi. Nazım imar planında üniversite ve eğitim kampüs alanı olarak ayrılan arsanın tahmini bedeli için 100 bin TL istenirken geçici teminat içinde 3 bin TL istendi. İhale 19 Mart 2011 tarihinde gerçekleştirilecek.

Detaylı bilgi için tıklayın


Hüseyin...